Хогуортс
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Хогуортс

Изживейте света на магията !
 
ИндексЗбИжЗИЙГалерияТърсенеРегистрирайте сеПоследни снимкиВход

 

 Кабинета на професор Риддъл

Go down 
+3
Jane Undead
stefity.1
Beautiful Mind
7 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Ginny-Lunna Granger
Лечителка
Лечителка
Ginny-Lunna Granger


Female
Брой мнения : 496
Age : 28
Местожителство : Лондон
Дом : Griffyndor
Registration date : 17.02.2008

Герой
Описание на героя ви::

Кабинета на професор Риддъл - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на професор Риддъл   Кабинета на професор Риддъл - Page 2 Icon_minitimeВто Апр 01 2008, 18:56

Извинявай, ама то от Грифиндор има ли някой, който да е записан?Ще е моя грешка ако има, ама няколко пъти ги прегледах и не видях и затова питам!
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous



Кабинета на професор Риддъл - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на професор Риддъл   Кабинета на професор Риддъл - Page 2 Icon_minitimeВто Апр 01 2008, 19:52

Кога вписвате оценките!?Срока изтече.


Последната промяна е направена от lisiza94 на Нед Апр 06 2008, 11:38; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Beautiful Mind
Wanted Dead or Alive
Wanted Dead or Alive



Female
Брой мнения : 2073
Age : 29
Местожителство : Somewhere over the rainbow...
Дом : Слидерин!!!
Галеони : 700
Registration date : 15.02.2008

Герой
Описание на героя ви::

Кабинета на професор Риддъл - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на професор Риддъл   Кабинета на професор Риддъл - Page 2 Icon_minitimeВто Апр 01 2008, 19:59

Към Джини... то верно си само ти записана от Грифиндор. Владимир нали го изключих... е, моя грешка.

лисица... ПЪРВО, НЕ СИ МИ НИКАКВА, ЧЕ ДА МИ ГОВОРИШ НА БЕ! Още веднъж, ако ми каже (напишеш) 'бе', не знам... Тука съм УЧИТЕЛКА. Навсякъде другаде във форума съм Сти, ама тука съм проф. Риддъл, така че айде да не ми говориш на 'бе'. Всъщност това показва само твоята култура, не моята, ама...
Второ, както написах и в предния пост, ама то повторението е майка на знанието (и баща на затъпяването№:
АЗ НЕ СТОЯ САМО ПРЕД КОМПЮТЪРА. НЕ СЪМ ДЛЪЖНА КАТО ИЗТЕЧЕ СРОКА И ХОП - ОЦЕНКИТЕ НА ТАБЛОТО, БАСИ. МОЖЕ ДА ВИДИТЕ, ЧЕ СЪМ ОН-ЛАЙН, НО ФОРУМА ПРОСТО ПОСТОЯННО СИ КИСНЕ ОТВОРЕН.
И трето... авно изобщо не си ми прочела предния пост, защото там пише, че срока се удължава. Отсега да ти кажа - имаш Приемлив. И айде спри да ми мелиш на главата. Пффф
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
Anonymous



Кабинета на професор Риддъл - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на професор Риддъл   Кабинета на професор Риддъл - Page 2 Icon_minitimeПет Апр 18 2008, 16:52

Искам да ме отпишете от предмета,зашото ще си трия акаунта.Нали поне ще напишете оценката ми,за да знам как съм се представила?
Върнете се в началото Go down
Beautiful Mind
Wanted Dead or Alive
Wanted Dead or Alive



Female
Брой мнения : 2073
Age : 29
Местожителство : Somewhere over the rainbow...
Дом : Слидерин!!!
Галеони : 700
Registration date : 15.02.2008

Герой
Описание на героя ви::

Кабинета на професор Риддъл - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на професор Риддъл   Кабинета на професор Риддъл - Page 2 Icon_minitimeПон Апр 21 2008, 20:56

Само две предадени домашни. Срока беше до... до 17ти. Сега е двайсет и първи. Може ли такова нещо. Аз се ослушвам последните дни и чакам някой да сее сети да предаде, ама тцъ - никой.
Удължавам срока до утре до десет вечерта. Който не ми го прати, изобщо да не си прави труда после да го пише. Изобщо няма да го прочета. Бива ли такова нещо.
Също... Пейтън, хубави неща си намерила, ама три реда... Напиши малко РП и малко го разшири и пак ми го прати =)

А и да не забравя... кажете колко още урока искате да предам,защото по ЗСЧИ нямам план... Мисля си за още един и после тест, ама... Айде пишете тук и кажете кво мислите. Даже може да предложите за какво да преподавам, щото идеите ми са на изчерпване Very Happy:D:D
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кабинета на професор Риддъл - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на професор Риддъл   Кабинета на професор Риддъл - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кабинета на професор Риддъл
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Хогуортс :: Учебни предмети :: ЗСЧИ-
Идете на: