Хогуортс
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Хогуортс

Изживейте света на магията !
 
ИндексЗбИжЗИЙГалерияТърсенеРегистрирайте сеПоследни снимкиВход

 

 Урокът за 1-ви курс

Go down 
АвторСъобщение
Dark_Angel
~~ Професор по Трансфигурация ~~
~~ Професор по Трансфигурация ~~
Dark_Angel


Female
Брой мнения : 426
Registration date : 27.11.2007

Герой
Описание на героя ви::

Урокът за 1-ви курс Empty
ПисанеЗаглавие: Урокът за 1-ви курс   Урокът за 1-ви курс Icon_minitimeПет Мар 21 2008, 23:25

Професор Дарк влезе от кабинета си в класната стая съвсем спокойна и им се усмихна на класът приветливо. Забеляза в отговор поне още десетина усмивки и се позамисли как ли ще трябва да мъчи тези деца, когато се научат не толкова на няколко безполезни заклинания, а на концентрация и не толкова безцелно (че и опасно) размахване на пръчките си.
- Добър ден, аз съм Професор Дарк. Всички, които са тук са избрали да изучават трансфигурацията по свое желание. Ще направя всичко възможно да направя часовете по-динамични и забавни, но искам да си проличи и желанието ви. - Жената замълча и потърси реакциите, но се усети, че има трябва време за асимилиране и още повече, за да се отпуснат и продължи - Тази година ще имате една-две домашни, две-три практики в класната стая и едно приключение. Ако искате да видите всичко от него ви съветвам да се натегнете, но не на мен, а над знанията и уменията си. Ще бъдете добре поощрявани.
Децата се поразмърдаха на мястото си. Надали щяха да успеят да формулират точно и ясно, че човек е три пъти по-мотивиран, когато работи за награда, отколкото по задължение, но това си оставаше факт. Притесняваше ги само това "натягане" по думите на Дарк, но тя побърза да ги успокои.
- Спокойно, ще изисквам от всеки според възможностите му. Според мен засега това ви е достатъчно като информация по въпроса. - тя млъкна, за да си припомни какво следваше и продължи - Часовете ще бъдат практически. Освен този. Който има желание да мине в следващия курс ще напише съчинение за трансфигурацията. Може да пише за ползата, употребата и защо е избрал предмета. Избере си един от трите варианта и само да видя нещо изкопирано ще стане лошо...
Жената загледа изумените лица и почти незабележима руменина се разтели по бузите й. "Опа, май малко се поувлякох..."
-Това е едно домашно, което ще потвърди записването ви - с по-нормален тон продължи тя. - След това оценката ви ще зависи от работата и участието ви през годината. Ако има въпроси, знаете къде да ме намерите.

///Съчинение на тема Полза от/Употреба на/Защо избрах трансфигурацията. Чакам го на ЛС до 23:59 часа на 01.04.08г. Ако видя нещо изкопирано режа глави от кръста нагоре. Напишете го със свои думи, не изисквам много, гледам повече за РП-то.///
Върнете се в началото Go down
http://zoom.bg/DarkRose
 
Урокът за 1-ви курс
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Хогуортс :: Учебни предмети :: Трансфигурация-
Идете на: