Хогуортс
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Хогуортс

Изживейте света на магията !
 
ИндексЗбИжЗИЙГалерияТърсенеРегистрирайте сеПоследни снимкиВход

 

 Кандидатури за ръководители и префекти

Go down 
+7
vikos
Хърмаяни
(= Smile =)
Heru_EldA
stefity.1
FaTal_SeDucTeD
Prisila
11 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Heru_EldA
~~Професор по Елфология ~~
~~Професор по Елфология ~~
Heru_EldA


Female
Брой мнения : 823
Age : 30
Местожителство : Кюстендил
Дом : Домът на Смелите !!!
Галеони : Вижте трезор №121
Registration date : 25.02.2008

Кандидатури за ръководители и префекти - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатури за ръководители и префекти   Кандидатури за ръководители и префекти - Page 2 Icon_minitimeСря Апр 30 2008, 20:39

Добре! Сега ще те направя...
Върнете се в началото Go down
http://www.norelda.at.ua
vikos
~Префект на Слидерин~
~Префект на Слидерин~
vikos


Male
Брой мнения : 251
Age : 25
Местожителство : На луната
Дом : Слидерин
Registration date : 22.04.2008

Герой
Описание на героя ви::

Кандидатури за ръководители и префекти - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатури за ръководители и префекти   Кандидатури за ръководители и префекти - Page 2 Icon_minitimeСря Апр 30 2008, 21:15

Не трябва ли да имам 2 звездички и да ми пише префект.
Върнете се в началото Go down
Heru_EldA
~~Професор по Елфология ~~
~~Професор по Елфология ~~
Heru_EldA


Female
Брой мнения : 823
Age : 30
Местожителство : Кюстендил
Дом : Домът на Смелите !!!
Галеони : Вижте трезор №121
Registration date : 25.02.2008

Кандидатури за ръководители и префекти - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатури за ръководители и префекти   Кандидатури за ръководители и префекти - Page 2 Icon_minitimeЧет Май 01 2008, 00:01

Ама, че сте... голяма работа колко са звездичките. Можеше по-учтиво да ми напомниш това... не стига, че изобщо те направх Префект...

Че то си е мое задължение, да, ама не забравяйте, че има и друг админ... който само във флууд зоната пише... и не стоварвайте върху мен забравените неща, защото поне ги върша...
Върнете се в началото Go down
http://www.norelda.at.ua
stefity.1
Админче
stefity.1


Female
Брой мнения : 1256
Age : 28
Местожителство : Dont know..
Дом : Хапълпаф
Галеони : Достатъчно (:
Registration date : 17.02.2008

Кандидатури за ръководители и префекти - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатури за ръководители и префекти   Кандидатури за ръководители и префекти - Page 2 Icon_minitimeЧет Май 01 2008, 12:11

Аре стига се обиждахме,аз вършех много неща преди да дойдеш,но сега ти ми зимаш работата.И щом си започнала да го правиш перфект го направи както трябва.И внаги истъкваш ,че има и друг админ и той нищо не е свършил,но ако направа нещо като оправих цветовете под пиковете на главните раздели никой нищо не казва ,но когато нищо не права винаги се истъква....
Върнете се в началото Go down
Prisila
Part of the Game,right?
Part of the Game,right?
Prisila


Female
Брой мнения : 1728
Age : 34
Местожителство : In the midlle of nowere
Дом : Рейвънклоу
Галеони : 1378
Registration date : 28.10.2007

Герой
Описание на героя ви::

Кандидатури за ръководители и префекти - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатури за ръководители и префекти   Кандидатури за ръководители и префекти - Page 2 Icon_minitimeЧет Май 01 2008, 12:23

Ох!!!Стеф,моля ти се научи се да пишеш правилно!Имаш един милион правописни грешки.Много е дразнещо.Щом си админ,значи има защо.Ако мислиш,че те обвиняват несправедливо в безделие,започни да вършиш повече неща.Сигурна съм,че правиш постоянно нещо за форума,но ако правиш повече неща ще бъде по-забележимо.
Моля те,започни да си препрочиташ постовете преди да ги изпратиш.Малко е странно администраторът на форума да пише ужасно.Нали трябва да си за пример.Приеми го като съвет,не като критика.И моля те,ако ще ми опонираш,нека е без правописни грешки.Нали каза,че имаш по-голяма сестра.Тя защо не взема да ти показва къде грешиш,при изписването на някои думи.
Върнете се в началото Go down
http://missshine.aha.bg/
Heru_EldA
~~Професор по Елфология ~~
~~Професор по Елфология ~~
Heru_EldA


Female
Брой мнения : 823
Age : 30
Местожителство : Кюстендил
Дом : Домът на Смелите !!!
Галеони : Вижте трезор №121
Registration date : 25.02.2008

Кандидатури за ръководители и префекти - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатури за ръководители и префекти   Кандидатури за ръководители и префекти - Page 2 Icon_minitimeЧет Май 01 2008, 13:58

Еми, Стеф. Кандидатурата за префект стоеше още от вчера вечер. И не казвай, че си вършила много неща преди да дойда аз, защото това се уравновесява с това, че аз бях админ още преди ти да дойдеш и и аз върших много неща. И аз не изтъквам, а напомням, Стефи. И не казвай, че аз взимам всичко. Оставям ти да правиш много неща, ама ти като се бавиш... потребителите не са свикнали да чакат и се налага аз да направя това! Оставям ти време и то доста, а ти... само в чуждата работа се месиш. И не се безпокой... От понеделник ти оставям форума изцяло на твое разположение за две седмици. Дано си доволна.
Върнете се в началото Go down
http://www.norelda.at.ua
(= Smile =)
Целувката на вятъра
Целувката на вятъра
(= Smile =)


Female
Брой мнения : 2274
Age : 29
Местожителство : In your nightmare^^
Дом : Ravenclaw
Галеони : виж в трезора ми^^
Registration date : 22.09.2007

Кандидатури за ръководители и префекти - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатури за ръководители и префекти   Кандидатури за ръководители и префекти - Page 2 Icon_minitimeЧет Май 01 2008, 17:14

ще те видим как ще се справиш...
Не се заяждам..наистина почти нищо не вършиш...знам че е гадно всички да се занимаваме само с тебе и за най-малкото нещо да ти правим забележка но...
Върнете се в началото Go down
http://www.hogwartspotter.forumi.bg
Beautiful Mind
Wanted Dead or Alive
Wanted Dead or Alive



Female
Брой мнения : 2073
Age : 30
Местожителство : Somewhere over the rainbow...
Дом : Слидерин!!!
Галеони : 700
Registration date : 15.02.2008

Герой
Описание на героя ви::

Кандидатури за ръководители и префекти - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатури за ръководители и префекти   Кандидатури за ръководители и префекти - Page 2 Icon_minitimeЧет Май 01 2008, 19:25

ОМГ, две седмици Юле...
Искаш да измрем тука, така ли
Върнете се в началото Go down
Бил Дейвис
~Професор по Аритмантика~
~Професор по Аритмантика~
Бил Дейвис


Male
Брой мнения : 166
Registration date : 21.04.2008

Кандидатури за ръководители и префекти - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатури за ръководители и префекти   Кандидатури за ръководители и префекти - Page 2 Icon_minitimeЧет Май 01 2008, 19:28

Не Юле ти си луда ее.. Не го оставяй... ако не си ти форума ше се затлачи... не го правя с умисъл да се подмазвам, а да кажа истината. Стеф нищо лично ама ми се струваш безотговорна...
Върнете се в началото Go down
Beautiful Mind
Wanted Dead or Alive
Wanted Dead or Alive



Female
Брой мнения : 2073
Age : 30
Местожителство : Somewhere over the rainbow...
Дом : Слидерин!!!
Галеони : 700
Registration date : 15.02.2008

Герой
Описание на героя ви::

Кандидатури за ръководители и префекти - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатури за ръководители и префекти   Кандидатури за ръководители и префекти - Page 2 Icon_minitimeЧет Май 01 2008, 19:31

Бил Дейвис написа:
Не Юле ти си луда ее.. Не го оставяй... ако не си ти форума ше се затлачи... не го правя с умисъл да се подмазвам, а да кажа истината. Стеф нищо лично ама ми се струваш безотговорна...

:funny-emoticon: :funny-emoticon: :funny-emoticon: :funny-emoticon: :funny-emoticon: :funny-emoticon: :funny-emoticon: :funny-emoticon:
Върнете се в началото Go down
Prisila
Part of the Game,right?
Part of the Game,right?
Prisila


Female
Брой мнения : 1728
Age : 34
Местожителство : In the midlle of nowere
Дом : Рейвънклоу
Галеони : 1378
Registration date : 28.10.2007

Герой
Описание на героя ви::

Кандидатури за ръководители и префекти - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатури за ръководители и префекти   Кандидатури за ръководители и префекти - Page 2 Icon_minitimeЧет Май 01 2008, 19:38

Бил Дейвис написа:
Не Юле ти си луда ее.. Не го оставяй... ако не си ти форума ше се затлачи... не го правя с умисъл да се подмазвам, а да кажа истината. Стеф нищо лично ама ми се струваш безотговорна...

Брато,ти даже незнаеш какъв беше форума преди Стефи,че да знаеш как ще е само с нея.Стига ,стига.Има и други места,където да си трупаш мнения без да ти ги трият.
Върнете се в началото Go down
http://missshine.aha.bg/
Стаси
Луда за връзване
Луда за връзване
Стаси


Female
Брой мнения : 290
Age : 30
Registration date : 19.01.2008

Герой
Описание на героя ви::

Кандидатури за ръководители и префекти - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатури за ръководители и префекти   Кандидатури за ръководители и префекти - Page 2 Icon_minitimeЧет Май 01 2008, 19:58

Tрябва ни помощник админ докато Юлето я няма Laughing... Половин глас за Сти и половин за Присила от мене =)
Върнете се в началото Go down
http://bulgaria.ipbfree.com
Beautiful Mind
Wanted Dead or Alive
Wanted Dead or Alive



Female
Брой мнения : 2073
Age : 30
Местожителство : Somewhere over the rainbow...
Дом : Слидерин!!!
Галеони : 700
Registration date : 15.02.2008

Герой
Описание на героя ви::

Кандидатури за ръководители и префекти - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатури за ръководители и префекти   Кандидатури за ръководители и префекти - Page 2 Icon_minitimeЧет Май 01 2008, 20:04

Аз доколкото разбрах само главната админка Вели може да прави админи...
Върнете се в началото Go down
Heru_EldA
~~Професор по Елфология ~~
~~Професор по Елфология ~~
Heru_EldA


Female
Брой мнения : 823
Age : 30
Местожителство : Кюстендил
Дом : Домът на Смелите !!!
Галеони : Вижте трезор №121
Registration date : 25.02.2008

Кандидатури за ръководители и префекти - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатури за ръководители и префекти   Кандидатури за ръководители и префекти - Page 2 Icon_minitimeЧет Май 01 2008, 21:37

... спрете да ги пишете такива, че форума щял да замре без мен. Разбира се, приятно ми да чета такива мнения за мен, ама ми е гадно за Стефи сега. Много добре знам какво й е, защото ми се е случвало всички да са против мен. Не пишете такива, плис.

А други админи да правят имат право всички админи, ама все пак Вели е главната и не е хубаво вместо нея да взимаме толкова важни решения, а и мисля, че не е нужен друг... засега. Стефи, покажи какво можеш докато ме няма! Wink И... такова. Не оставям форума само за да се изяви Стефи, а защото имам изпити и няма кога да влизам, тъй, че няма да можете никак да ме разубедите, освен ако не убедите учителите да ми преместят изпитите Laughing
Върнете се в началото Go down
http://www.norelda.at.ua
(= Smile =)
Целувката на вятъра
Целувката на вятъра
(= Smile =)


Female
Брой мнения : 2274
Age : 29
Местожителство : In your nightmare^^
Дом : Ravenclaw
Галеони : виж в трезора ми^^
Registration date : 22.09.2007

Кандидатури за ръководители и префекти - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатури за ръководители и префекти   Кандидатури за ръководители и префекти - Page 2 Icon_minitimeПет Май 02 2008, 11:48

еее юле ще ни липсваш :( Хах пожелавам ти да си вземеш изпитите Wink
Върнете се в началото Go down
http://www.hogwartspotter.forumi.bg
Heru_EldA
~~Професор по Елфология ~~
~~Професор по Елфология ~~
Heru_EldA


Female
Брой мнения : 823
Age : 30
Местожителство : Кюстендил
Дом : Домът на Смелите !!!
Галеони : Вижте трезор №121
Registration date : 25.02.2008

Кандидатури за ръководители и префекти - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатури за ръководители и префекти   Кандидатури за ръководители и префекти - Page 2 Icon_minitimeПет Май 02 2008, 13:30

Месри.
Върнете се в началото Go down
http://www.norelda.at.ua
pepi_smile
~~Мъгъл~~
~~Мъгъл~~



Female
Брой мнения : 2
Age : 27
Местожителство : HaSk0Wo
Дом : Gryfindor
Registration date : 27.03.2010

Герой
Описание на героя ви::

Кандидатури за ръководители и префекти - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатури за ръководители и префекти   Кандидатури за ръководители и префекти - Page 2 Icon_minitimeСъб Мар 27 2010, 17:43

Kade trqbva da davam mnenie za da stana prefekt?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кандидатури за ръководители и префекти - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кандидатури за ръководители и префекти   Кандидатури за ръководители и префекти - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кандидатури за ръководители и префекти
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Хогуортс :: Добре дошли :: Кандидатури-
Идете на: