Хогуортс
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Хогуортс

Изживейте света на магията !
 
ИндексЗбИжЗИЙГалерияТърсенеРегистрирайте сеПоследни снимкиВход

 

 Масата на Хафълпаф

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Heru_EldA
~~Професор по Елфология ~~
~~Професор по Елфология ~~
Heru_EldA


Female
Брой мнения : 823
Age : 30
Местожителство : Кюстендил
Дом : Домът на Смелите !!!
Галеони : Вижте трезор №121
Registration date : 25.02.2008

Масата на Хафълпаф Empty
ПисанеЗаглавие: Масата на Хафълпаф   Масата на Хафълпаф Icon_minitimeПет Апр 04 2008, 10:07

Тук седят ученици само от дом Хафълпаф, общуват и пишат домашни.
Върнете се в началото Go down
http://www.norelda.at.ua
Angellove
Хафълпаф
Хафълпаф
Angellove


Female
Брой мнения : 87
Age : 32
Местожителство : Music central
Дом : Hufflepuff
Registration date : 08.04.2008

Герой
Описание на героя ви::

Масата на Хафълпаф Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Хафълпаф   Масата на Хафълпаф Icon_minitimeЧет Апр 10 2008, 11:36

Ейнджъл тъкмо се бе настанила в спалните на дома си и вече беше дооста гладна. Когато влезе в голямата зала бързо се ориентира по цветовете на дома си. Масата бе отрупана с храна, все пак бе обяд. Новодошлката се настани на едно празно място и си наля чаша тиквен сок. Огледа се около себе си. Навсякъде гъмжеше от ученици. Някои шумно се смееха, дуги пишеха домашни съсредоточено, а трети дегустираха добре изглеждащите ястия. Учителите бяха отделени на отделна маса и също обсъждаха нещо оживено.
Момичето се пресегна и си взе парче от печеното пиле, а после си сложи и от опечените до златисто картофки. Докато се хранеше, продължаваше да се оглежда. Сякаш искаше да види всеки детайл от Голямата зала. Изведнъж чу, че някой се обръща към нея с "новодошлата".
Върнете се в началото Go down
stefity.1
Админче
stefity.1


Female
Брой мнения : 1256
Age : 28
Местожителство : Dont know..
Дом : Хапълпаф
Галеони : Достатъчно (:
Registration date : 17.02.2008

Масата на Хафълпаф Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Хафълпаф   Масата на Хафълпаф Icon_minitimeЧет Апр 10 2008, 11:41

Това бе Селения която не искаше да я обиди.
-Здрасти каза тя,надявам се да не съм те обидила!
Върнете се в началото Go down
Angellove
Хафълпаф
Хафълпаф
Angellove


Female
Брой мнения : 87
Age : 32
Местожителство : Music central
Дом : Hufflepuff
Registration date : 08.04.2008

Герой
Описание на героя ви::

Масата на Хафълпаф Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Хафълпаф   Масата на Хафълпаф Icon_minitimeЧет Апр 10 2008, 21:30

Ейндж се засмя и й отговори весело:
-Да ме обидиш ли? За какво? Аз съм си баш новодошла. Знам, че си ми личи даже.-двете момичета се засмяха и Блак продължи.-Ами да, като муха без глава съм малко... днес се лутах поне половин час докато намеря общата стая... добре, че все пак успях де...
Ейнджъл отпи от тиквения сок, защото от дългото пътуване се беше изморила страшно много и по всякакъв начин се опитваше да възстанови силите си. Изведнъж се сети, че все още не е пратила писмо на майка си, че е добре и че се е настанила. Реши да не прави опити сама да намери соварника, затова се обърна към Селения:
-Хей, сетих се че трябва да пратя писмо. Ще можеш ли после да ми покажеш къде е соварника?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Масата на Хафълпаф Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Хафълпаф   Масата на Хафълпаф Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Масата на Хафълпаф
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Хогуортс :: Хогуортс :: Голямата зала-
Идете на: