Хогуортс
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Хогуортс

Изживейте света на магията !
 
ИндексЗбИжЗИЙГалерияТърсенеРегистрирайте сеПоследни снимкиВход

 

 Изходящ тест

Go down 
АвторСъобщение
Beautiful Mind
Wanted Dead or Alive
Wanted Dead or Alive



Female
Брой мнения : 2073
Age : 29
Местожителство : Somewhere over the rainbow...
Дом : Слидерин!!!
Галеони : 700
Registration date : 15.02.2008

Герой
Описание на героя ви::

Изходящ тест Empty
ПисанеЗаглавие: Изходящ тест   Изходящ тест Icon_minitimeВто Апр 29 2008, 17:26

Изходящия тест е готов. Има 20 въпроса от всички уроци, които сме взели. Има много лесни, има и много трудни. Ще оценявам различно всеки въпрос - има някои с по една точка, други с две, три и т.н.
Въпросите са с отворен отговор - т.е. няма възможни отоговри, а само трябва да ги измислите.
Теста ще го правите за 40 минути.
Процедираме така - пишете ми лично или по скайпа. Пращам ви теста, засичам 40 мин. и трябва да ми го пратите.
Всички трябва да са направили теста до края на великденската ваканция (6 май). На седми ще пусна резултатите - на всички заедно не искам да ме питате кога ще впиша оценките.
Който не го реши просто няма да завърши годината и ще се наложи да повтаря догодина с първокурсниците. Няма да отнемам точки, достатъчно ви взимам заради домашните. Мен от осми до петнайсти няма да ме има, така че и да ми го пращате файда няма да има.

Ако има някакви въпроси - в тази тема.
Върнете се в началото Go down
Beautiful Mind
Wanted Dead or Alive
Wanted Dead or Alive



Female
Брой мнения : 2073
Age : 29
Местожителство : Somewhere over the rainbow...
Дом : Слидерин!!!
Галеони : 700
Registration date : 15.02.2008

Герой
Описание на героя ви::

Изходящ тест Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изходящ тест   Изходящ тест Icon_minitimeНед Май 04 2008, 21:45

Като ми пращете лично и ми пишете 'Прати ми теста', казвайте кой тест, защото имам тест и по ГЗМС. Аз не съм длъжна да знам на кой предмет сте записани или ако сте записани и на двата да гадая.
Върнете се в началото Go down
 
Изходящ тест
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Хогуортс :: Учебни предмети :: ЗСЧИ-
Идете на: