Хогуортс
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Хогуортс

Изживейте света на магията !
 
ИндексЗбИжЗИЙГалерияТърсенеРегистрирайте сеПоследни снимкиВход

 

 Историика с числа

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
(= Smile =)
Целувката на вятъра
Целувката на вятъра
(= Smile =)


Female
Брой мнения : 2274
Age : 29
Местожителство : In your nightmare^^
Дом : Ravenclaw
Галеони : виж в трезора ми^^
Registration date : 22.09.2007

Историика с числа Empty
ПисанеЗаглавие: Историика с числа   Историика с числа Icon_minitimeСря Апр 30 2008, 13:03

Играе се по следният начин - започваме да пишем числата от 1 до безкрайност. Но условието е, да разкажете историйка към числото, но да използвате само него. И аз почвам -



1 ден 1 дете си играло с 1 плюшено мече. Ама мечето било с 1 извадено око само с 1 ръка и без дори 1 косъм за козина. И понеже това 1 мече било много жалко, момчето го изхвърлило не в 1 контейнер. Край на тази 1-ва история.
Върнете се в началото Go down
http://www.hogwartspotter.forumi.bg
Princess_of_the_elfs...
Smile in the darkness
Smile in the darkness
Princess_of_the_elfs...


Female
Брой мнения : 787
Age : 27
Местожителство : .:in your dreams:.
Дом : Рейвънклоу
Галеони : виж в трезора ми ^-^
Registration date : 03.04.2008

Герой
Описание на героя ви::

Историика с числа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Историика с числа   Историика с числа Icon_minitimeСря Апр 30 2008, 13:06

2 калинки, пеели 2 песнички под 2 чадъра с 2 микрофона. Всяка калинак имала по 2 точки и 2 крила. Срещнали ги 2 близначки. Те носели 2 буркана. Хванали 2те калинки и ги сложили в 2та буркана. И край на приказка 2.
Върнете се в началото Go down
(= Smile =)
Целувката на вятъра
Целувката на вятъра
(= Smile =)


Female
Брой мнения : 2274
Age : 29
Местожителство : In your nightmare^^
Дом : Ravenclaw
Галеони : виж в трезора ми^^
Registration date : 22.09.2007

Историика с числа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Историика с числа   Историика с числа Icon_minitimeСря Апр 30 2008, 13:14

3 ден от седмицата,а Марийка не е написала и 3 домашни Историика с числа Icon_lol.Има 3 двойки,а майка й я наби 3 пътиИсториика с числа Icon_lolТя избяга от къщи,като скочи оъ 3-та тераса на 3 етаж и ориде в 3-ти магазин,за да си купи 3 бонбона.Край на приказка 3.
Върнете се в началото Go down
http://www.hogwartspotter.forumi.bg
Princess_of_the_elfs...
Smile in the darkness
Smile in the darkness
Princess_of_the_elfs...


Female
Брой мнения : 787
Age : 27
Местожителство : .:in your dreams:.
Дом : Рейвънклоу
Галеони : виж в трезора ми ^-^
Registration date : 03.04.2008

Герой
Описание на героя ви::

Историика с числа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Историика с числа   Историика с числа Icon_minitimeСря Апр 30 2008, 13:17

4 месеца Иванчо търси Марийка, за да и подари 4 букета с 4 рози, 4 карамфила, 4 нарциса и 4 буби вътре. Laughing 4 пъти и погледна под поличката и получи 4 плесника. След 4 години влезе бара и изпи 4 каси с бира. Излезе и видя 4 марийки с 4 чанти. Край на приказка 4.
Върнете се в началото Go down
(= Smile =)
Целувката на вятъра
Целувката на вятъра
(= Smile =)


Female
Брой мнения : 2274
Age : 29
Местожителство : In your nightmare^^
Дом : Ravenclaw
Галеони : виж в трезора ми^^
Registration date : 22.09.2007

Историика с числа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Историика с числа   Историика с числа Icon_minitimeСря Апр 30 2008, 13:39

5 коли карали по 5 магистрали.5 шофьора били пияни,5 били весели,5 били в траур.5 бабки пресекли на червено,5 дядковци си изпуснали бастуните,5 деца тичали по тротоара.5 магазина били затворени,5 били отворени.Историика с числа Icon_lolНа 5 пейки стояли по 5 човека с по 5 котки.Накрая 5 коли се блъснали в 5 стълба и дошли 5 полицейски коли и 5 линейки.5-ма загинали.И край на приказка 5 Историика с числа Icon_lol
Върнете се в началото Go down
http://www.hogwartspotter.forumi.bg
nati_fenche
Грифиндор
Грифиндор
nati_fenche


Female
Брой мнения : 453
Дом : Грифиндор
Registration date : 17.02.2008

Историика с числа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Историика с числа   Историика с числа Icon_minitimeСря Апр 30 2008, 14:38

6 дечица играли на футбол със 6 топки. Оцелили 6 прозореца и 6тима човека им хвърлили по 6 конски. По- късно 6те дечица дето играели футбол с 6те топки излезнали със майките си и техните 6коли. Отишли в 6 различки супермаркета и напазарували по 6различни неща. В края на деня 6те деца дето играли футбол с 6те топки легнали в 6 сладки легълца и сънували 6 сладки сънища. Край на приказка 6
Върнете се в началото Go down
(= Smile =)
Целувката на вятъра
Целувката на вятъра
(= Smile =)


Female
Брой мнения : 2274
Age : 29
Местожителство : In your nightmare^^
Дом : Ravenclaw
Галеони : виж в трезора ми^^
Registration date : 22.09.2007

Историика с числа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Историика с числа   Историика с числа Icon_minitimeСря Апр 30 2008, 19:14

Когато стана 7 часа 7 деца се забудили в 7 легла и пуснали 7 телевизора.При тях дошли 7 майки и им дали по 7 закуски.После 7 татковци излезли на 7 работи със 7-те си коли.Край на приказка 7.
Върнете се в началото Go down
http://www.hogwartspotter.forumi.bg
vikos
~Префект на Слидерин~
~Префект на Слидерин~
vikos


Male
Брой мнения : 251
Age : 25
Местожителство : На луната
Дом : Слидерин
Registration date : 22.04.2008

Герой
Описание на героя ви::

Историика с числа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Историика с числа   Историика с числа Icon_minitimeСря Апр 30 2008, 19:36

Азсъм роден на 8. 8 и съм щастлив 8мо кратно. Обаче днес ми вкараха 8 гола от 8 удара. Днес хапнах само 8 лъжици закуска и си изядох хамбургера на 8 хапки. Днес май е ден на 8миците за мен. Край на приказка 8 защото на 8 март жените имат празник.
Върнете се в началото Go down
Princess_of_the_elfs...
Smile in the darkness
Smile in the darkness
Princess_of_the_elfs...


Female
Брой мнения : 787
Age : 27
Местожителство : .:in your dreams:.
Дом : Рейвънклоу
Галеони : виж в трезора ми ^-^
Registration date : 03.04.2008

Герой
Описание на героя ви::

Историика с числа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Историика с числа   Историика с числа Icon_minitimeСря Апр 30 2008, 21:29

9 дървета били издрани от 9 работници с 9 брадви. Затъркаляли се 9 парчета кора от 9 дървета. В девет фабрики поизвели 9 книги от 9те дървета. 9 деца си купили 9 книги от по 9 страници с 9 думи на всяка с 9 срички във всяка от 9те думи. Излезли в 9 часа от 9 магазина. Слещнали ги 9 котки, които разпокъсали 9те книги на по 9 парченца. 9те деца изплакали 9 сълзи и ударили 9 ритника на 9те котки. 9те котки скочили в 9 кофи за смет, а децата продължили към 9 къщи с по 9 майки и 9 бащи вътре. Край на приказка 9.
Върнете се в началото Go down
(= Smile =)
Целувката на вятъра
Целувката на вятъра
(= Smile =)


Female
Брой мнения : 2274
Age : 29
Местожителство : In your nightmare^^
Дом : Ravenclaw
Галеони : виж в трезора ми^^
Registration date : 22.09.2007

Историика с числа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Историика с числа   Историика с числа Icon_minitimeПет Май 02 2008, 11:55

10 пъти паднах.10 пъти си счупих крака и 10 пъти ми го гипсираха.10 пъти ме водиха в болницата и 10 пъти лежах на 10 различни легла.10 дни седях в болницата.10 месеца ходех с патерици.Край на приказка 10.
Върнете се в началото Go down
http://www.hogwartspotter.forumi.bg
Sponsored content





Историика с числа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Историика с числа   Историика с числа Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Историика с числа
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Хогуортс :: Забавления :: Игри и флууд зона-
Идете на: