Хогуортс
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Хогуортс

Изживейте света на магията !
 
ИндексЗбИжЗИЙГалерияТърсенеРегистрирайте сеПоследни снимкиВход

 

 нещо което може да те расмее

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Нимфадора Тонкс
~~Мъгъл~~
~~Мъгъл~~
Нимфадора Тонкс


Female
Брой мнения : 5
Registration date : 18.01.2009

Герой
Описание на героя ви::

нещо което може да те расмее Empty
ПисанеЗаглавие: нещо което може да те расмее   нещо което може да те расмее Icon_minitimeНед Яну 18 2009, 20:53

Как да дразним Лорд Волдемор?

1. Попитайте го как се става Лорд Волдемор.
2. Кажете му, да се самоубие.
3. Помолете го да ви даде магическата си пръчка.
4. Ако реши да ви убива с "Авада Кедавра" му кажете: "Аз ще тръгвам.. ако ви трябвам ме повикайте."
5. Ако сте един от смъртожадните и хванете Потър, а той ви попита "Хванахте ли го?", му отговорете - "Да, но го забравихме докато пихме кафенце"
6. Питайте го дали иска Аналгин. (Или може би Аспирин?)
7. Ако ви каже че ще слаби за да се биете с него, му кажете "А, ти явно си прекалено слаб, че даже те е страх.".
8. Ако реши да ви прави някаква магия го питайте дали иска да си види електронната поща.
9. Може да го питате дали ще има нещо против, ако и вие се наречете Лорд Волдемор.
10. Да го питате дали може да се клъцне врата на Наджини, както тя направи със Снейп.
11. Ако ви се ядоса за нещо, му кажете: "Прекалено сте нервен, Шефе! Трябва да си намерите приятелка - какво ще кажете за някоя мътнорода." Very Happy
12. Да го питате, дали пък вече си няма приятелка.
13. Не забравяйте да питате: "Dark Lord" или "Black Lord" ви се струва по-добре 'Волди'?
14. Питайте го кога най-сетне ще остарее и умре.
15. След колко време ще се опита да ви убие, и пръчката му ще се задейства обратно?
16. Да питате дали накрая е разбрал, че никога няма да е собственик на Бъзовата пръчка.
17. Да питате: Колко пъти още ще изтървете Потър, докато се разхождатe по Диагон-Али, вместо по Мракон-Али - или пък докато си пие сутришното НесКафе+ на кафенето зад завоя.
18. Дали знае кое копче да натисне на LapTop-a преди да го взриви с "Bombarda"
19. Питайте го какъв подарък иска за Рождения си Ден.
20. Питайте: "Имаш ли часовник или го изтърва докато си летя тук-там."
21. Ако сте един от смъртожадните: "Уъф, уная 'ътнорода само се магипортира, вече ми омръзна да я търся по масите в ресторанта на 6-та. ....... Аааа, то било мравка бе!" Very Happy
22. Кажете му, че не може да се магипортира като хората (кои ли, я) и затова се е научил да лети.
23. Питайте го дали има още идеи как да изтърве Потър, Уизли, и "оная мътнорода".
24. Ако сте Луциос Малфой го попитайте: "Ще си построите ли най-сетне дворец, или още време всеки ден ще ми потрушавате половината къща?
25. Попитайте го: "Хубаво ли е 14 година да сте само дух?"


Възможни опити за Убиване на Потър от Волдемор!

Провалени:

1. "Авада Кедавра" - а, жив е
2. "Авада Кедавра", "Авада Кедавра", "Авада Кедавра", "Авада Кедавра", "Авада Кедавра", "Авада Кедавра" - хайде де, няма ли умиране тоя?
3. Воледмор: "Авада Кедавра", "Авада Кедавра", "Авада Кедавра", "Авада Кедавра", "Авада Кедавра", "Авада Кедавра", "Авада Кедавра", "Авада Кедавра", "Авада Кедавра", "Авада Кедавра", "Авада Кедавра", "Авада Кедавра" - вече ми се изтъркаха зъбите, ако може по-бързо умирай..
Потър: Еми добре, ама поне ме уцели?!
4. Волдемор: Ъ, скри се някъде?
Потър: "Круцио" - урааа, уцелих го
Волдемор: "Империо" - ураа, уцелих го
Волдемор/Потър (едновременно): Ааа, как не го уцелих?
5. Дъмбълдор: Не трябваше да идваш тук, Томи Риддълче..
Волдемор: Ти пък откога ще ми заповядваш. И без това дойдох за Потър.
Дъмболдор: Ти не видя ли че си тръгна?
Водемор: Ааъъ, ами.. чао
6. Волдемор: Потър, къде си? Страх те е нали?
Потър: Тук съм бе, слепец?!
Воледмор: Аа, хубо! Авада Кедавра! А, май..АААААААААААА, пръчката обратно стреля, за бога. Чао. Самоубих се... Very Happy

Успешни:

1. Авада Кедавра! - уцелих го, само дето ..
Авада Кедавра! - извика някой.
Уф, тоя Дъмбълдор - на сантиметър да ме гръмне
Авада Кедавра - Хехе, убих и него
2. Потър: Експелиармус! Експелиармус!
Волдемор: Круцио! - ъх, пропуснах
Потър: Вцепени се!
Волдемор: Утре ще се вцепеня! - Авада Кедавра! - най-сетне! Гръмнах го.
3. Волдемор: Авада Кедавра! - Вече от първия път го целя!
Потър: Сега доволен ли си от LapTop-a? Казах ти че върши работа.
Волдемор: Това игра ли е? ААААААААААААААААААААААА, ПОТЪР Е ТУК, ТУК Е! БЪРЗО, ХВАНЕТЕ ГООООО!
Смъртожадните: Изпари се.. избяга
Волдемор: Ще види той! Само да довърша 8-мо ниво на тая игра, че запецнах...
Върнете се в началото Go down
Нимфадора Тонкс
~~Мъгъл~~
~~Мъгъл~~
Нимфадора Тонкс


Female
Брой мнения : 5
Registration date : 18.01.2009

Герой
Описание на героя ви::

нещо което може да те расмее Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нещо което може да те расмее   нещо което може да те расмее Icon_minitimeНед Яну 18 2009, 20:58

Ако имате не6то подобно напи6ете го тук
Върнете се в началото Go down
little-emma
~~Мъгъл~~
~~Мъгъл~~
little-emma


Female
Брой мнения : 17
Age : 25
Местожителство : Варна ^^
Дом : не знам все още...^^
Registration date : 09.09.2010

Герой
Описание на героя ви::

нещо което може да те расмее Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нещо което може да те расмее   нещо което може да те расмее Icon_minitimeЧет Мар 03 2011, 14:36

Направете го! Ще сте доволни от резултата! Не четете отговорите преди да отговорите на въпросите, иначе няма да ви е интересно 1.Напиши името на човек от срещуположния пол. 2.Кой е любимият ти цвят от тези:жълт,черен,червен,син или зелен? 3.Първият ти инициал:А-К,Л-Р,С-Я. 4.Месецът ти на раждане. 5.Кой цвят харесваш повече,черно или бяло? 6.Напиши името на човек от същия пол като теб. 7.любимото ти число? 8.Калифорния или Флорида? 9.Кое харесваш повече:Езерото или океанът? 10.Напиши желание. . . . . . . Надолу . . . . . .Отговорите: 1.това е името на човекът,в който си истински влюбен. 2.Ако си избрал: Червено-Ти си жив и изпълнене с любов Черен-Ти си скромен и агресивен Зелен-Твоята душа е щастлива и излъчваш спокойствие Син-ти си човек със спонтанен характер Жълто-ти си щастлив човек и даваш добри съвети на другите хора 3.Ако инициалът ти е: А-К-имаш много приятели и любов в живота Л-Р-Опитваш се да се насладиш на живота и любовта ти скоро ще разцъфне С-Я-Обичаш да помагаш и бъдещето ти изглежда добро 4.Ако си роден в: Януари-Март-Годината ще е много добра и ще разбереш че си се влюбил в този който не си очаквал Април-Юни-Ще имаш силна връзка,но тя няма да трае дълго Юли-Септември-Ще имаш незабравима година с много промени Октомври-Декември-Годината няма да е от най-добрите,но ще откриеш сродна душа 5.Ако избереш... Черно:Живота ти ще тръгне в различна посока,ще има много промени и ще се радваш на тях Бяло:Ще намериш приятел който ще ти се доверява и ще направи всичко това,номоже и да не го разбереш 6.Това е най-добрият ти приятел 7.това са броят на близките приятели,които ще имаш в живота си 8.Ако избереш... Калифорния-обичаш приключенията Флорида-романтична душа си 9.Ако избереш... Езерото-верен си на приятелите си и си малко резервиран океан-ти си спонтанен и обичаш местата с много хора 10.желанието ти ще се сбъдне ако пуснеш това в друг форум до 1 час" :funny-emoticon:
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





нещо което може да те расмее Empty
ПисанеЗаглавие: Re: нещо което може да те расмее   нещо което може да те расмее Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
нещо което може да те расмее
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Хогуортс :: Забавления :: Лично творчество-
Идете на: