Хогуортс
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Хогуортс

Изживейте света на магията !
 
ИндексЗбИжЗИЙГалерияТърсенеРегистрирайте сеПоследни снимкиВход

 

 Кабинетът на crazy_vely

Go down 
+17
Ginny-Lunna Granger
(= Smile =)
Prisila
Ron Weasley
Belladora
fliper
(* NaDэ7y *)
toni92
{RiRi_FoReVaR}
Аластор Муди
emma
Хърмаяни
black sky
LoNNeR
MoRkOfKi
Keityy
Made_in_paradise™
21 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
АвторСъобщение
Prisila
Part of the Game,right?
Part of the Game,right?
Prisila


Female
Брой мнения : 1728
Age : 34
Местожителство : In the midlle of nowere
Дом : Рейвънклоу
Галеони : 1378
Registration date : 28.10.2007

Герой
Описание на героя ви::

Кабинетът на crazy_vely - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на crazy_vely   Кабинетът на crazy_vely - Page 4 Icon_minitimeНед Дек 23 2007, 09:24

Аз дали вече ше мога да си получа ранга,защото това мигащото нещо не ме дърви кой знае колко.Изпълних си моята част от сделката!Имам повече от 150 мнения!
Върнете се в началото Go down
http://missshine.aha.bg/
(= Smile =)
Целувката на вятъра
Целувката на вятъра
(= Smile =)


Female
Брой мнения : 2274
Age : 29
Местожителство : In your nightmare^^
Дом : Ravenclaw
Галеони : виж в трезора ми^^
Registration date : 22.09.2007

Кабинетът на crazy_vely - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на crazy_vely   Кабинетът на crazy_vely - Page 4 Icon_minitimeСъб Яну 05 2008, 15:24

Аз ще отправя въпроса си към Джинни:
Може ли да прочистя подфорума ГЗМС.Тези неща ще отидат в архива...от старата учителка...става ли?
Върнете се в началото Go down
http://www.hogwartspotter.forumi.bg
Гост
Гост
Anonymous



Кабинетът на crazy_vely - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на crazy_vely   Кабинетът на crazy_vely - Page 4 Icon_minitimeСъб Яну 05 2008, 15:36

Става. Трий всичко. Аз ще запазя уроците в компютъра ми.
Върнете се в началото Go down
(= Smile =)
Целувката на вятъра
Целувката на вятъра
(= Smile =)


Female
Брой мнения : 2274
Age : 29
Местожителство : In your nightmare^^
Дом : Ravenclaw
Галеони : виж в трезора ми^^
Registration date : 22.09.2007

Кабинетът на crazy_vely - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на crazy_vely   Кабинетът на crazy_vely - Page 4 Icon_minitimeСъб Яну 05 2008, 19:29

Да ги трия или да ги местя в архива?
Ще ги преместя а ти ако искаш после си ги изтрий....
Върнете се в началото Go down
http://www.hogwartspotter.forumi.bg
Ginny-Lunna Granger
Лечителка
Лечителка
Ginny-Lunna Granger


Female
Брой мнения : 496
Age : 28
Местожителство : Лондон
Дом : Griffyndor
Registration date : 17.02.2008

Герой
Описание на героя ви::

Кабинетът на crazy_vely - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на crazy_vely   Кабинетът на crazy_vely - Page 4 Icon_minitimeПон Фев 18 2008, 18:24

Не можете ли да ускорите процеса с разпределението,защото има по 10 човека, които не са разпределени.
Върнете се в началото Go down
Made_in_paradise™
~~Директорка~~
~~Директорка~~
Made_in_paradise™


Female
Брой мнения : 1342
Age : 29
Местожителство : *where the dreams are real*
Дом : Slytherin
Registration date : 05.05.2007

Герой
Описание на героя ви::

Кабинетът на crazy_vely - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на crazy_vely   Кабинетът на crazy_vely - Page 4 Icon_minitimeЧет Фев 21 2008, 18:31

Вече са разпределени и разпределението ще става вече по-бързо!
Върнете се в началото Go down
http://romilton.forumj.net/index.htm
*Rikki*Chadwick*
~Учител по Отвари~
~Учител по Отвари~
*Rikki*Chadwick*


Брой мнения : 421
Registration date : 22.01.2008

Герой
Описание на героя ви::

Кабинетът на crazy_vely - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на crazy_vely   Кабинетът на crazy_vely - Page 4 Icon_minitimeЧет Фев 21 2008, 19:25

Аз имам въпрос - защо миналите две седмици нито един от админите не влиза във форума и той остана така толкова дълго време?
*Рикки*
Върнете се в началото Go down
Made_in_paradise™
~~Директорка~~
~~Директорка~~
Made_in_paradise™


Female
Брой мнения : 1342
Age : 29
Местожителство : *where the dreams are real*
Дом : Slytherin
Registration date : 05.05.2007

Герой
Описание на героя ви::

Кабинетът на crazy_vely - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на crazy_vely   Кабинетът на crazy_vely - Page 4 Icon_minitimeЧет Фев 21 2008, 19:41

Така...аз съм 7 клас и както знаете имам изпити и нямам никакво време...другата админка не знам защо не е влизала.
Върнете се в началото Go down
http://romilton.forumj.net/index.htm
*Rikki*Chadwick*
~Учител по Отвари~
~Учител по Отвари~
*Rikki*Chadwick*


Брой мнения : 421
Registration date : 22.01.2008

Герой
Описание на героя ви::

Кабинетът на crazy_vely - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на crazy_vely   Кабинетът на crazy_vely - Page 4 Icon_minitimeЧет Фев 21 2008, 20:19

А защо не дадете контрол на още един човек-който е сигурен и може да гарантира ,че ще влиза редовно scratch
Върнете се в началото Go down
stefity.1
Админче
stefity.1


Female
Брой мнения : 1256
Age : 28
Местожителство : Dont know..
Дом : Хапълпаф
Галеони : Достатъчно (:
Registration date : 17.02.2008

Кабинетът на crazy_vely - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на crazy_vely   Кабинетът на crazy_vely - Page 4 Icon_minitimeЧет Фев 21 2008, 23:38

Да, наистина или поне назначете помощници. Аз мога да се заема да помагам. Уверявам ви, че всеки ден ще наглеждам форума, оправям каквото е нужно и помагам на новодошлите за се приобщят. Мисля че идеята е добра, а има и желаещи. funny-10
Върнете се в началото Go down
Made_in_paradise™
~~Директорка~~
~~Директорка~~
Made_in_paradise™


Female
Брой мнения : 1342
Age : 29
Местожителство : *where the dreams are real*
Дом : Slytherin
Registration date : 05.05.2007

Герой
Описание на героя ви::

Кабинетът на crazy_vely - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на crazy_vely   Кабинетът на crazy_vely - Page 4 Icon_minitimeСъб Фев 23 2008, 10:40

stefity1,назначена си за админка!Честито!
Върнете се в началото Go down
http://romilton.forumj.net/index.htm
Beautiful Mind
Wanted Dead or Alive
Wanted Dead or Alive



Female
Брой мнения : 2073
Age : 30
Местожителство : Somewhere over the rainbow...
Дом : Слидерин!!!
Галеони : 700
Registration date : 15.02.2008

Герой
Описание на героя ви::

Кабинетът на crazy_vely - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на crazy_vely   Кабинетът на crazy_vely - Page 4 Icon_minitimeСъб Фев 23 2008, 11:19

Ами явно в другите теми не отговарят, така че тук...
Та... защо Слидерин имат -30 точки, след като, доколкото знам, учебната година не е започнала все още. В общата като попитахме, казаха, че трябва да се нулират, ама така и не казаха кой трябва да ги нулира...
Върнете се в началото Go down
stefity.1
Админче
stefity.1


Female
Брой мнения : 1256
Age : 28
Местожителство : Dont know..
Дом : Хапълпаф
Галеони : Достатъчно (:
Registration date : 17.02.2008

Кабинетът на crazy_vely - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на crazy_vely   Кабинетът на crazy_vely - Page 4 Icon_minitimeСъб Фев 23 2008, 11:40

Точките не се получават само от предметите, когато си си написал домашното. Може да се получават при добре свършена работа от няко форумец, отговори на тестове, и други. Ако наистина се налага анулиране добре, но нека чуем мнението и на другите. Wink
Върнете се в началото Go down
Beautiful Mind
Wanted Dead or Alive
Wanted Dead or Alive



Female
Брой мнения : 2073
Age : 30
Местожителство : Somewhere over the rainbow...
Дом : Слидерин!!!
Галеони : 700
Registration date : 15.02.2008

Герой
Описание на героя ви::

Кабинетът на crazy_vely - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на crazy_vely   Кабинетът на crazy_vely - Page 4 Icon_minitimeСъб Фев 23 2008, 11:46

stefity.1 написа:
Точките не се получават само от предметите, когато си си написал домашното. Може да се получават при добре свършена работа от няко форумец, отговори на тестове, и други. Ако наистина се налага анулиране добре, но нека чуем мнението и на другите. Wink

Много добре знам от къде се получават точки, а ти явно не си ми прочела въпроса правилно... Втори дубъл... защо имаме точки под нулата??? (и ако може този път да ми се отговори на въпроса, а не свободни разсъждения тука да ми се правят...)
Върнете се в началото Go down
stefity.1
Админче
stefity.1


Female
Брой мнения : 1256
Age : 28
Местожителство : Dont know..
Дом : Хапълпаф
Галеони : Достатъчно (:
Registration date : 17.02.2008

Кабинетът на crazy_vely - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на crazy_vely   Кабинетът на crazy_vely - Page 4 Icon_minitimeСъб Фев 23 2008, 11:52

Ами ще ти отговоря точно и ясно без свободни разсъждения. Wink
Мисля че си наясно че при предадено домашно или добре свършена работа точки се прибавят към съответния дом, така че в естествиния ход на нещата когато не се изпълняват задължения или се извършват нарушения, точки се Отнемат. А когато някай дом има "0" точки при следващото отнемане точките ще станат под нулата. Иначе всеки може да си прави нарушения, а точките да не му мръднат от нула. Дано този път съм ти го обяснила по- ясно. Suspect
Върнете се в началото Go down
Beautiful Mind
Wanted Dead or Alive
Wanted Dead or Alive



Female
Брой мнения : 2073
Age : 30
Местожителство : Somewhere over the rainbow...
Дом : Слидерин!!!
Галеони : 700
Registration date : 15.02.2008

Герой
Описание на героя ви::

Кабинетът на crazy_vely - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на crazy_vely   Кабинетът на crazy_vely - Page 4 Icon_minitimeСъб Фев 23 2008, 12:01

Мхм... добре... а тогава няма ли да е по-добре в темата с точките на домовете, всеки учител, мод и т.н. да вписва в някоя тема там, когато добавя или отнема, за да не се чудят другите защо имат толкова точки... иначе аз в книгите, не си спомням някой дом да е имал точки под нулата, ама нищо чудно и да е имало, квато съм шматка...

П.П. сега като си админка, защо не си направиш собствен кабинет... само предлагам
П.П.2 аз кандидатствах за няколко неща в темата за кандидатстване... ще влезеш ли да видиш, хах
Върнете се в началото Go down
stefity.1
Админче
stefity.1


Female
Брой мнения : 1256
Age : 28
Местожителство : Dont know..
Дом : Хапълпаф
Галеони : Достатъчно (:
Registration date : 17.02.2008

Кабинетът на crazy_vely - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на crazy_vely   Кабинетът на crazy_vely - Page 4 Icon_minitimeСъб Фев 23 2008, 12:09

Така, права си това за отнемането и добавянето на точки е добра идея, но представи си, всеки един учител започне да пише през две минути ще стане голямо объркване - добра е идеята но ако например всичко това се пише в отделна тема а в общата да се сумира всичко и да се написва готовия резултат. Обяснено по ясно: в темата за точки например се пише цяла седмица / от учители, модератори и прочие/ точките получил и загубил дома, а в края на семицата един човек ще ги сумира и напише в общата тема. Exclamation
Така сега за кабинета, мислех си за това, но сигурно ще го направя в тази тема, а ако има някакъв проблем, винаги може да ми го изтрият. Wink

Да видях че си кандидатствала за няколко неща, но все пак туко що ме назначиха и не мисля че имам пълните права да решавам и да назначавам, при положение, че не съм от много отдавна в форума и може да има възнегодувания. Ще се посъветвам с някой админ, какво точно включват моите права и ще се погрижа.

Благодаря за въпросите. kisses baby
Върнете се в началото Go down
stefity.1
Админче
stefity.1


Female
Брой мнения : 1256
Age : 28
Местожителство : Dont know..
Дом : Хапълпаф
Галеони : Достатъчно (:
Registration date : 17.02.2008

Кабинетът на crazy_vely - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на crazy_vely   Кабинетът на crazy_vely - Page 4 Icon_minitimeСъб Фев 23 2008, 12:51

Направих *Rikki*Chadwick* мод на тримагическия турнир, защото предишния мод не е пускал мнения или нищо ново от октомври- ноември миналата година, а темата запада. Засега ще го оставя като мод, но ако не се яви близкия 1 месец, ще го премахна.
Върнете се в началото Go down
Harry_Potter977
~~Мъгъл~~
~~Мъгъл~~
Harry_Potter977


Female
Брой мнения : 2
Age : 28
Местожителство : София
Registration date : 07.02.2009

Кабинетът на crazy_vely - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на crazy_vely   Кабинетът на crazy_vely - Page 4 Icon_minitimeНед Фев 08 2009, 13:47

Кога ще бъда разпределена Question
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кабинетът на crazy_vely - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на crazy_vely   Кабинетът на crazy_vely - Page 4 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кабинетът на crazy_vely
Върнете се в началото 
Страница 4 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Хогуортс :: Хогуортс :: Кабинетите на директорите-
Идете на: