Хогуортс
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Хогуортс

Изживейте света на магията !
 
ИндексЗбИжЗИЙГалерияТърсенеРегистрирайте сеПоследни снимкиВход

 

 Урок 5

Go down 
+6
Stacy Ann Ferguson
Аластор Муди
fliper
toni92
{RiRi_FoReVaR}
Хърмаяни
10 posters
АвторСъобщение
Хърмаяни
Северно сияние
Северно сияние
Хърмаяни


Female
Брой мнения : 1608
Age : 27
Местожителство : Северно сияние
Дом : Слидерин
Registration date : 21.05.2007

Урок 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Урок 5   Урок 5 Icon_minitimeЧет Юли 26 2007, 16:54

тест


Последната промяна е направена от на Чет Авг 09 2007, 18:20; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://potter-school.nice-forums.com/index.htm
{RiRi_FoReVaR}
Слидерин
Слидерин
{RiRi_FoReVaR}


Female
Брой мнения : 1272
Age : 27
Местожителство : ‘๑’wHeRe ThE DrEaMs ArE rEaL‘๑’
Дом : Слидерин
Registration date : 14.07.2007

Герой
Описание на героя ви::

Урок 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Урок 5   Урок 5 Icon_minitimeЧет Юли 26 2007, 18:56

Емма беше много изнервена и затова реши да се разходи в парка.Седна под едно дърво и се загледа в езерото.Тогава при нея дойде Драко Малфой и започна да я дразни.Емма се ядоса още повече и не се сдържа.Стана вдигна пръчката и извика:
-Престани Малфой!
-Ооо,Еммченцето ми се прави на голяма!ХахАхахаха!
-ОООООО Я,престани,че...
-...уууууууух гащите ми треперят от страх-ухили се малфой
-Престани иначе...
-иначе какво?
-Ето това:Протего!
-Круци...
-Риктусемпра!
-Помощ,не не ме гъделичкай!Импери...
-Силенцио!Нокс!-каза Емма и побягна.
Върнете се в началото Go down
http://www.siqn4etyyyy.piczo.com
Хърмаяни
Северно сияние
Северно сияние
Хърмаяни


Female
Брой мнения : 1608
Age : 27
Местожителство : Северно сияние
Дом : Слидерин
Registration date : 21.05.2007

Урок 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Урок 5   Урок 5 Icon_minitimeЧет Юли 26 2007, 19:24

Харесва ми!!Получаваш 30 точки!:)
Върнете се в началото Go down
http://potter-school.nice-forums.com/index.htm
toni92
Хафълпаф
Хафълпаф
toni92


Female
Брой мнения : 533
Age : 31
Местожителство : София
Дом : Хафълпаф
Галеони : 464
Registration date : 06.07.2007

Урок 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Урок 5   Урок 5 Icon_minitimeЧет Юли 26 2007, 20:29

На Тони й беше много скучно,защото всичките й приятели бяха тръгнали на някъде и нямаше с кого да си говори.Само обикаляше из тъмните коридори на училището,по които рядко минаваха ученици,с които да разговаря.Реши да излезе да се поразходи.Когато отвори външната врата на Хогуортс,видя,че отпред стои един нейн познат и тя реши да го заговори
-Здрасти,как си?Защо си сам? - попита Тони ведро
-Съжалявам,но сега не ми се говори - каза той сопнато и си тръгна
-Ей,почакай - извика Тони - какво ти е?
-Махни се от тук,казах ти,че не изкам да разговарям - развика й се той
-Това не ти дава право да се държиш гадно с мен,нищо не съм ти направила - каза Тони
-Дразниш ме!
-Ами добре,щом искаш да се караме,защо тогава да не те предизвикам на дуел? Така и така сме тръгнали грубичко...
-Хаха-никогa не можеш да ме биеш на дуел - знам много повече магии от теб!
-Така ли?Да видим сега - Уингардиум Левиоса !
Той се издигна на един метър разстояние и погледна уплашено.Тони го съжали и го пусна обратно.
- Таранталегра! - Хаха,хубаво танцуваш - каза той иронично
Така ли? - отвърна Тони със заканване - сега ще видиш:
-Империо!
Извика Тони ядосано и чрез тази магия го накара да изтича и да се блъсне в Драко Малфой,който тръгна да го гони.
Двамата се отдалечиха,Тони си отдъхна и влезе обратно в Хогуортс.
Върнете се в началото Go down
http://www.school-of-magic.hit.bg
Хърмаяни
Северно сияние
Северно сияние
Хърмаяни


Female
Брой мнения : 1608
Age : 27
Местожителство : Северно сияние
Дом : Слидерин
Registration date : 21.05.2007

Урок 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Урок 5   Урок 5 Icon_minitimeЧет Юли 26 2007, 22:18

Накрая,много не ми хареса,затова получаваш 20 точки!:)
Върнете се в началото Go down
http://potter-school.nice-forums.com/index.htm
fliper
Слидерин
Слидерин
fliper


Male
Брой мнения : 705
Age : 33
Местожителство : Бургас
Дом : Слидерин
Галеони : 99999
Registration date : 27.07.2007

Урок 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Урок 5   Урок 5 Icon_minitimeСъб Юли 28 2007, 00:03

Разхождам си се аз из гората и какво да видя някакъв слидерианец се дразни с грифиндорка отивам аз и направо започвам :
Аз : Агуаменти и го поизкапах малко
Той привидно се ядоса : Лумос Солем (явно с цял да ме опаржи)
Аз : Магия за замразяване на огъня (не се изрича)
след това използвам Мобиликорпус за да го окача да си виси с китките нагоре и го оставям да го видят всички слидерианци да не се закачат с грифиндор . След това отивам при момичето и я питам
-Добре ли си
-Да , и без твоята помощ щях да се справя
След това тя хуква на някаде . Мисля си .... ето каква е днешната младеш


Последната промяна е направена от на Съб Юли 28 2007, 10:57; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
http://harrypotterfans.yourme.net
Аластор Муди
~~Напуснал~~
~~Напуснал~~
Аластор Муди


Male
Брой мнения : 747
Age : 29
Дом : Грифиндор
Галеони : 820
Registration date : 10.06.2007

Урок 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Урок 5   Урок 5 Icon_minitimeСъб Юли 28 2007, 09:15

Муди обикаляше двора,понеже нямаше какво да прави.Отиде при езерото и видя че Трима слидеринци се закачат с една грифиндорка.веднага отиде натам и без предупреждение извика:
-Експелиармус!
Пръчката на единя изхвръкна,а срещо муди полетяха червени светлини.Той се помести и каза:
-Бягай!
момичето побягна ,а Муди каза:
-Локомотор Слидеринци!
И тримата слидеринци полетяха и паднаха в езерото.Муди ги извади и каза:
-Не е чесно да се закачате.И все пак сте 3 а тя е една.Тогава се обърна и си тръгна.Докато вървеше към замъка обаче осето пареща болка във бузата и видя че тя кърви.Обърна се вбесен и видя че момчетата се смеят.
-Фурнукулус!
Лицата на слидеринците станаха със цирей а муди каза:
-Портус!
Направи един камък летекот и каза:
-Депулсо!
Камъкът ги удари и те се появиха в болничното крило.
Върнете се в началото Go down
http://hogwarts.yourme.net
Stacy Ann Ferguson
~~Напуснал~~
~~Напуснал~~
Stacy Ann Ferguson


Female
Брой мнения : 46
Age : 32
Registration date : 15.07.2007

Урок 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Урок 5   Урок 5 Icon_minitimeСъб Юли 28 2007, 18:44

-Такам най-после малко спокойствие,за да си довърша рисунките.-Стейси седна на една полянка ,за да порисува малко,но изведнъж се появи някакъв ученик:
- Агуаменти!-извика непознатият ученик зад Стейси и целите и рисунки бяха мокри
-Виж ти тъкмо щях да я завърша-погледна мрачно към кикотещото се момче и му каза
-Какво търсиш тук и как така ще ми мокриш рисунките.Проблем ли имаш А!
-Хахах и какво сега ще се оплачеш на някого ли?
-Не,но и това може да свърши работа. Риктусемпра!На ти сега смей се!
-Не не стига хахахах.Неми правиш нищо в момента хаххах мога да си се смея.Протего!
-Хей ти знаеше ли,че беше малко силничко. Имобулус!Стига ти това не ми се занимава повече с теб,сега отивам да си взема нови листи и да си намеря друго място.През това време може да си летиш

(не можах да измисля по свестно Laughing )
Върнете се в началото Go down
http://coolstarsbep.dir.bg
Хърмаяни
Северно сияние
Северно сияние
Хърмаяни


Female
Брой мнения : 1608
Age : 27
Местожителство : Северно сияние
Дом : Слидерин
Registration date : 21.05.2007

Урок 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Урок 5   Урок 5 Icon_minitimeНед Юли 29 2007, 20:36

И тримата получавате по 30 точки!
Върнете се в началото Go down
http://potter-school.nice-forums.com/index.htm
Ерис Риддъл
~~Мъгъл~~
~~Мъгъл~~
Ерис Риддъл


Female
Брой мнения : 823
Age : 31
Дом : Слидерин
Галеони : 498
Registration date : 03.07.2007

Урок 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Урок 5   Урок 5 Icon_minitimeПон Юли 30 2007, 20:15

Ерис бе раздразнена и се чудеше на кого да си го изкара. Реши, че това не трябва да е някой от нейния дом, но бе твърдо решена и знаеше, че някой ще си го отнесе. Излезе от Общата стая на Слидерин и с бърза крачка влезе във Входната Зала.
- Ето, че съм дошла на правилното място. Бях убедена, че ще намеря някой глупак, но ето че попадам на двама ! Какъв късмет, а, Уизли ? - каза Ерис с насмешка.
- Млъквай, Ерис ! Защо не изприпкаш при татко и без това в момента има нужда от теб. - рече Потър, стискайки пръчката си ръка.
- Нямаш си и идея какво крои баща ми за теб, Потър. Но скоро ще узнаеш. Но бас ловя, че Уизли ще се радва да хвърлиш топа - всичкото ти злато остава за него, нали, Уизли ? Това ще е голямо щастие за теб и всичките ти...всъщност колко братя имаш ?
- Млъквай, нещастнице, ако ще се заяждаш, по-добре да е в дуел! - предизвика я червенокосото.
- Май не знаем с кого си имаме работа, а ? Е, щом настояваш, ще започнем веднага. - рече Ерис и отметна назад дългата си гарваново черна коса, чиито краища (очевидно от радост) се оцветиха в ярко оранжево.
- Е, започваме ли ? - попита Уизъл.
- Естествено. Експелиармус! - извика Ерис.
Магията удари Рон право в гърдите и пръчката му отлетя на два метра от него.
- Лошо, Уизли, много си бавен. Няма да е зле Грейнджър да ти покаже някоя магийка за по-бързи рефлекси.
- Млъквай! Сега ще... - Рон тичаше към пръчката си, но тъкмо когато трябваше да се наведе се подхлъзна. И все пак...
- Инкарцерус ! - кресна той от седнало положение.
- Протего. - каза Ерис, но нямаше нужда - магията мина да метри от нея. - Знаеш ли, Уизли ? Започва да ми писва - толкова си слаб! - подиграваше му се момичето. Знаеше, че така ще го ядоса и може би червенокосото ще се превърне в достоен противник.
- Дръж си устата затворена! Мобиликорпус !
- Протего ! Този път беше по-добре. Но, я да опитам аз, какво ще кажеш ? Марбле Перфекциум !
Докато Роналд мислеше каква ли може да е тази магия, забрбави да се отдръпне и тя го учели с максимална точност. След две секунди се оказа напълно заклещен - цялото му тяло от врата надолу се бе покрило с черен мрамор, както и устата му. Ерис се приближи до него и му каза :
- Казах ти, че започва да ми писва. Може би Потър ще се справи по-добре от теб, но както виждаме, него го няма. А така исках да опърля щръкналата му коса, току виж се поизправила малко...
- Мммммм...ммм !
- Какво казваш Уизли ? Май ти действам така, че започваш да говориш глупости. Е, ще тръгвам, а ако искаш реванш - знаеш къде да ме потърсиш. - Ерис го изгледа надменно и се отправи към Общата стая.

~ Ерис
Върнете се в началото Go down
http://photobucket.com
Хърмаяни
Северно сияние
Северно сияние
Хърмаяни


Female
Брой мнения : 1608
Age : 27
Местожителство : Северно сияние
Дом : Слидерин
Registration date : 21.05.2007

Урок 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Урок 5   Урок 5 Icon_minitimeПон Юли 30 2007, 20:56

30 точки!Чудесно!
Върнете се в началото Go down
http://potter-school.nice-forums.com/index.htm
emma
Админче
emma


Female
Брой мнения : 1090
Age : 31
Registration date : 03.06.2007

Герой
Описание на героя ви::

Урок 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Урок 5   Урок 5 Icon_minitimeСря Авг 01 2007, 01:50

След края на учебните часове Емма реши да слезе в голямата зала и да напише поне една домашна работа,възложена им за следващите дни.Влезе в залата и видя ,че на масата на грифиндор няма почти никои.Тя седна,но чу зад себе си ,че някои от съседната маса и подвиква:

-Еммаз,Еммаз носиш само мраз!!! Тра-ла-ла-ла
Емма знаеше,че идва от масата на слидерин и се обърна леко за да се подсигури.И въперки че знаеше забраната за правене на магии в голямата зала,тази песен я измъчваше от 3 седмици и тя повече не можа да се сдържи,обърна се рязко и извика:
-Силенцио.Ипеещия спря на секундата.За лош късмет на емма половината слидеринци се изправиха срещу нея.
-Дензаугео-извикаха всички в един глас,но Емма вече знаеше каква ще е неината следваща стъпка
-Редукто-и магията се отклони на другата страна.Веднага след това момичето извика-Серпенсортия!!!Опугно!!!-От магическата и пръчка излезе голяма,черна змя и със следващата магия Емма я насочи точно към слидеринци.И макар че те бяха под знака на змията,никои от тях не се осмели да се изпрви срещу разгневената змия.Емма разбра че няма да свърши работата за кото беше дошла тук и си тръгна доволна от случилото се!
Върнете се в началото Go down
http://abv.bg
Хърмаяни
Северно сияние
Северно сияние
Хърмаяни


Female
Брой мнения : 1608
Age : 27
Местожителство : Северно сияние
Дом : Слидерин
Registration date : 21.05.2007

Урок 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Урок 5   Урок 5 Icon_minitimeСря Авг 01 2007, 11:56

Чудесно!Получаваш 30 точки за дома си!:)
Върнете се в началото Go down
http://potter-school.nice-forums.com/index.htm
(* NaDэ7y *)
(* SLyThErIn *)
(* SLyThErIn *)
(* NaDэ7y *)


Female
Брой мнения : 1346
Age : 29
Дом : Слидерин
Registration date : 20.06.2007

Герой
Описание на героя ви::

Урок 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Урок 5   Урок 5 Icon_minitimeСъб Авг 04 2007, 10:31

Един ден Надету отиде до плачещата върба.Там нямаше много хора,само няколко момчета и момичета.Едно от момчетата което беше от Рейвънклоу я зяпаше сякаш е направила нещо.Започна да го отбягва но той я следеше постоянно с поглед.Най накрая му се сопна
- Ае ти кво ме зяпаш само,нямаш ли си друга работа
- Ти ли ще ми кайш какво да правя маа
Надету побесня.Много мразеше да й говорят на ма затова стана и реши да се пошегува малко.Каза Агуаменти и от пръчката й излезе струя вода която го опръска в очите.Повече не ме гледай ами се занимавай с нещо друго.Нахалника обаче не се умори.Насочи пръчката си към един камък и каза Уоуиуози.Камъка полетя за да удари момичето но тя мина вдясно и камъка се строши в дървото.Обърна се и изрече Експелиармус.Пръчката на рейвънклоуецът отхвръкна от ръката му и полетя настрани от него.Той се обърна да си я вземе но нямаше време и Надету извика
Ферула.Няколко въжета се увиха около момчето и той се мъчеше да се измъкне.Надя каза Локомотор Мотрис и краката му се заключиха.
- Стига ли ти толкова
- Да да стига ми остави ме на мира,махай се
- Добре щом искаш чаоо на всички - И Надету се отдалечи от тях като се смееше
Върнете се в началото Go down
http://www.harrypotterfans.yourme.net
Хърмаяни
Северно сияние
Северно сияние
Хърмаяни


Female
Брой мнения : 1608
Age : 27
Местожителство : Северно сияние
Дом : Слидерин
Registration date : 21.05.2007

Урок 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Урок 5   Урок 5 Icon_minitimeСъб Авг 04 2007, 18:04

+ 30 точки за Грифиндор!
Върнете се в началото Go down
http://potter-school.nice-forums.com/index.htm
Belladora
~~Напуснал~~
~~Напуснал~~
Belladora


Female
Брой мнения : 1101
Дом : Рейвънклоу
Галеони : 267
Registration date : 08.08.2007

Урок 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Урок 5   Урок 5 Icon_minitimeСря Авг 08 2007, 20:17

На Бела днес определено не й беше ден.От сутринта й се струпваха само неприятности и по обяд тя вече беше достатъчно раздразнена.Тъкмо се беше приготвила да излезе,когато родителите й я викнаха и й съобщиха че ще прекара следобеда на гости при леля си,защото там е й братовчед й.Тя никак не се зарадва,понеже с Питър никак не се обичаха и враждата им датираше от деня в който се видяха за 1-ви път.Понеже той бе по-голям от нея с 2 години,винаги я тормозеше и подценяваше,но тя се закани,че този път няма да му остане длъжна.Отиде в дома на леля си,изтърпя досадните въпроси за това как е в училище,известно време слуша клюки за роднините и накрая предложи с братовчед и да отидат в двора да се разходят на чист въздух.Питър прие веднага и двамата излязоха от къщата.Щом отидоха в градината той веднага почна да се закача с нея:
- Е,как е малкото ми момиченце?-подхвърли злкобно той-Научи ли се вече да държиш пръчката или още я изтърваш щом ме видиш?
Бела не се стърпя извади пръчката си и извика:
- Ректусемпра!
Братовчед й падна на земята улучен от сребритите лъчи и се запревива от смях.След няколко минути тя се смили над него,замахна с пръчката си и прекрати действиетона магията.Той само това й чакаше и извика с насочена към нея пръчка :
- Експели ....
Но Бела беше подготвена за реакцията му и го изпревари:
- Таранталегра!-изкрещя тя и заклинанието й го порази преди да е изрекъл докрай своето. - Добре се посмя,а сега да ми потанцувай - заяде се с него тя.-Е,аз вече не съм малкото момиченце,което да тормозиш,така че внимавай с мен-завърши тя,обърна се и влезе в къщата оставяйки го да подскача със смешни стъпки.
Върнете се в началото Go down
http://harrypotterfans.yourme.net/
Sponsored content





Урок 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Урок 5   Урок 5 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Урок 5
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Хогуортс :: Забавления :: Кошчето-
Идете на: