Хогуортс
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Хогуортс

Изживейте света на магията !
 
ИндексЗбИжЗИЙГалерияТърсенеРегистрирайте сеПоследни снимкиВход

 

 Bellatrix =>Belladora => Бела

Go down 
+3
H. Grenger
~Bellatrix~
Belladora
7 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Belladora
~~Напуснал~~
~~Напуснал~~
Belladora


Female
Брой мнения : 1101
Дом : Рейвънклоу
Галеони : 267
Registration date : 08.08.2007

Bellatrix =>Belladora =>  Бела - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bellatrix =>Belladora => Бела   Bellatrix =>Belladora =>  Бела - Page 2 Icon_minitimeВто Сеп 04 2007, 00:26

на баба ми която също се казва Венера ... странно,нали?Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://harrypotterfans.yourme.net/
emma
Админче
emma


Female
Брой мнения : 1090
Age : 31
Registration date : 03.06.2007

Герой
Описание на героя ви::

Bellatrix =>Belladora =>  Бела - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bellatrix =>Belladora => Бела   Bellatrix =>Belladora =>  Бела - Page 2 Icon_minitimeВто Сеп 04 2007, 00:31

дам Wink

А обичаш ли спорта и тренираш ли или тренирала ли си нещо?И кой е любимия ти вид спорт?
Върнете се в началото Go down
http://abv.bg
Belladora
~~Напуснал~~
~~Напуснал~~
Belladora


Female
Брой мнения : 1101
Дом : Рейвънклоу
Галеони : 267
Registration date : 08.08.2007

Bellatrix =>Belladora =>  Бела - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bellatrix =>Belladora => Бела   Bellatrix =>Belladora =>  Бела - Page 2 Icon_minitimeВто Сеп 04 2007, 00:35

обичам да гледам тенс,снукър и фигурна пързаляне ... не съм тренирала нищо сериозно ... От време на време ходя на фитнес,но предпочитам да се разхождам сред природата или да правя обиколки на стадиона.
Върнете се в началото Go down
http://harrypotterfans.yourme.net/
emma
Админче
emma


Female
Брой мнения : 1090
Age : 31
Registration date : 03.06.2007

Герой
Описание на героя ви::

Bellatrix =>Belladora =>  Бела - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bellatrix =>Belladora => Бела   Bellatrix =>Belladora =>  Бела - Page 2 Icon_minitimeВто Сеп 04 2007, 00:37

Тъй като виждам,че пишеш и то сериозно и мн хубаво-как се запали по това?Кой ти е идола и изобщо какво смяташ да правиш за по нататък с творбите си-само за удоволствие или нещо по-сериозно като книга?


ПП:Ако издадеш книга ще си я купя !Обещавам Wink имаш адски добри неща :)
Върнете се в началото Go down
http://abv.bg
Belladora
~~Напуснал~~
~~Напуснал~~
Belladora


Female
Брой мнения : 1101
Дом : Рейвънклоу
Галеони : 267
Registration date : 08.08.2007

Bellatrix =>Belladora =>  Бела - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bellatrix =>Belladora => Бела   Bellatrix =>Belladora =>  Бела - Page 2 Icon_minitimeВто Сеп 04 2007, 00:44

никога не съм го писала на сериозно ... стихове пиша когато съм много тъжна така си изливам чуствата и ми олеква.ФФ наскоро го подхванах и не знам какво ще излезе ... Никога не съм смятала да побликувам нещо ... едва наскоро започнах да поствам в нета някои от нещата си.
Върнете се в началото Go down
http://harrypotterfans.yourme.net/
emma
Админче
emma


Female
Брой мнения : 1090
Age : 31
Registration date : 03.06.2007

Герой
Описание на героя ви::

Bellatrix =>Belladora =>  Бела - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bellatrix =>Belladora => Бела   Bellatrix =>Belladora =>  Бела - Page 2 Icon_minitimeВто Сеп 04 2007, 00:46

А излизала ли си извън българия?Ако да къде?
Кое ти е любимото място където си била?
Върнете се в началото Go down
http://abv.bg
Belladora
~~Напуснал~~
~~Напуснал~~
Belladora


Female
Брой мнения : 1101
Дом : Рейвънклоу
Галеони : 267
Registration date : 08.08.2007

Bellatrix =>Belladora =>  Бела - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bellatrix =>Belladora => Бела   Bellatrix =>Belladora =>  Бела - Page 2 Icon_minitimeВто Сеп 04 2007, 00:57

да била съм в италия и швейцария.любимото ми място е град Лозана,но ми е мечта да отида в париж.
Върнете се в началото Go down
http://harrypotterfans.yourme.net/
Гост
Гост
Anonymous



Bellatrix =>Belladora =>  Бела - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bellatrix =>Belladora => Бела   Bellatrix =>Belladora =>  Бела - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 10 2007, 00:23

Белла аз няма да ти задавам много въпроси.Няма да те питам и разни безмислено неща от рода на "на колко си",защото ти личи че си по-голяма от нас ,защото разсъждаваш по-трезво и логично.Искам само едно мнение.Какво мислиш за това,че учените твърдят,че момчетата(мъжете) са с три години изостанали от момичетата.И например момчена 16 години разсъждава с акъла на 13 годишно момиче.Ти какво мислиш?Вярно ли е според теб това?Обоснови се Wink
Върнете се в началото Go down
Belladora
~~Напуснал~~
~~Напуснал~~
Belladora


Female
Брой мнения : 1101
Дом : Рейвънклоу
Галеони : 267
Registration date : 08.08.2007

Bellatrix =>Belladora =>  Бела - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bellatrix =>Belladora => Бела   Bellatrix =>Belladora =>  Бела - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 10 2007, 00:41

Аз съм далеч от мисълта да слагам всички под един знаменател.Всеки човек е с различна индивидуалност и развитие.Но като цяло,да момчетата в пубертета (13-17) наистина са с малко по-различни виждания от момичетата.Нямам представа защо точно е така ... Има си учени които да се занимават с тия работи ... Не бих казала че се развиват по-бавно ... По скоро се развиват в друга посока ... Момичетата са някак по "зрели",вълнуват се от външния си вид,от компанията си,от мнението на околните ... А момчетата предпочитат да се забавляват.Дори и да изпитват някакви чуства,предпочитат да не се задълбочават,а да излязат с приятели,да ритат футбол или да забият пред компа ... Просто трябва да мине време и да си променят интересите.Така са устроени!
Надявам се отговорих на въпроса ти,ако има нещо друго питай!Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://harrypotterfans.yourme.net/
Гост
Гост
Anonymous



Bellatrix =>Belladora =>  Бела - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bellatrix =>Belladora => Бела   Bellatrix =>Belladora =>  Бела - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 10 2007, 00:46

Ясно.по това,което виждам по мненията ти-ти си доста подреден човек и държиш на реда и дисциплината.Така ли е и в живота?и Ако не е нещо тайна-как протича един твой обикновен ден?
Върнете се в началото Go down
Belladora
~~Напуснал~~
~~Напуснал~~
Belladora


Female
Брой мнения : 1101
Дом : Рейвънклоу
Галеони : 267
Registration date : 08.08.2007

Bellatrix =>Belladora =>  Бела - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bellatrix =>Belladora => Бела   Bellatrix =>Belladora =>  Бела - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 10 2007, 00:52

Ми да по ринцип обичам реда и дисциплината.По принцип!Обаче ако ме хване мързела ... никой и нищо не може да ме мръдне!Как протича мой обикновен ден ... Хмм ...Гледам да не слагам на дните си скучното определение "един обикновен ден",а някак си да ги разнообразявам и да ги правя необикновенни...Всеки ден е уникален и от теб зависи как ще го изживеш!Ако е през лятото и съм си при наще ... ставам към (10-11) пия кафе,карам се със сестра ми коя да седне на компа,излизам с приятели ... седобед се прибирам да пооправя из нас,виждам се с наще за вечера и после пак излизам ... Не знам,доста различно.А ако е през другото време,ходя по лекции,излизам,стоя пред лаптопа...И все гледам да има нещо различно и уникално,за да не се слага досадното "обикновен"...
Върнете се в началото Go down
http://harrypotterfans.yourme.net/
Гост
Гост
Anonymous



Bellatrix =>Belladora =>  Бела - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bellatrix =>Belladora => Бела   Bellatrix =>Belladora =>  Бела - Page 2 Icon_minitimeВто Сеп 11 2007, 23:52

Белла кога разбираш,че един човек е твой истински приятел и как точно-по-трудния път ли минаваш(да стигнеш до болката и самоатата) или по лесния(да се веселиш с него да сподселяш...)?
Върнете се в началото Go down
Belladora
~~Напуснал~~
~~Напуснал~~
Belladora


Female
Брой мнения : 1101
Дом : Рейвънклоу
Галеони : 267
Registration date : 08.08.2007

Bellatrix =>Belladora =>  Бела - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bellatrix =>Belladora => Бела   Bellatrix =>Belladora =>  Бела - Page 2 Icon_minitimeСря Сеп 12 2007, 00:05

Приятелството е много сложно за дефиниране понятие.Някои смятат че приятелите им са тези,с които се забавляваш и излизаш непрекъснато.За други приятелите са тези с които споделят грижите и проблемите си.Наистина е трудно да разбереш кога един човек наистина държи на теб и е готов на всичко да ти помогне.Според мен само някакъв труден момент може да отсее приятелите и познатите.Защото всеки е навит да се забавлявате заедно,но няй-трудно е да намериш човек,който да е до теб и в радостите и мъките.Имаше една мисъл,че приятелят не е човекът който ти бърше сълзите,а този който не те кара да плачеш.Имам чуството,че имаш някакъв проблем,и ако искаш да ти помогна или да ти дам съвет можеш да ми пратиш ЛС!
Върнете се в началото Go down
http://harrypotterfans.yourme.net/
Еквамери
Гост
Anonymous



Bellatrix =>Belladora =>  Бела - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bellatrix =>Belladora => Бела   Bellatrix =>Belladora =>  Бела - Page 2 Icon_minitimeСря Сеп 12 2007, 11:18

Белла какво ще кажеш за държавата ни в момента?
И още едно въпросче: Какво мислиш за живота на един обикновен РОМ?
Върнете се в началото Go down
Belladora
~~Напуснал~~
~~Напуснал~~
Belladora


Female
Брой мнения : 1101
Дом : Рейвънклоу
Галеони : 267
Registration date : 08.08.2007

Bellatrix =>Belladora =>  Бела - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bellatrix =>Belladora => Бела   Bellatrix =>Belladora =>  Бела - Page 2 Icon_minitimeСря Сеп 12 2007, 12:54

Олееее Еква изби ме с въпроси.Но нищо де ще си напрегна сивите клетки да ти отговоря.Значи аз имам едно лафче ЮОбичам страната си,мразя държавата".Ако политиците започнат да изпълняват и 1/3 от предизборните си обещания положението ще бъде много по-добре.Но докато в парламента(че и в европарламента) има педофили,расисти,мутри и простаци до никъде няма да я докараме.Инъче България е прекрасна страна.Имаме богата история и изключителна история.Да не говорим какви постижения имат българите в спорта,науката и технологиите изкуството (само ще спомена Джон Атанасов и Стефка Костадинова и гласът на Райна Кабаиванска който лети в космоса).Преди няколко години за 1-ви път се почуствах изключително горда че съм българка,когато бях в чужбина.Бяхме в Швейцария,в Лозана в Музея на Олимпийските Спортове (той е световно известен и мисля,че има само 2-3 такива в света).На входа му има вдигната летва на височината на която е скочила Стефка Костадинова,поставяйки световният си рекорд,както и паметна плоча с описание.Изпълни ме едно много приятно чуство.Обичам страната си!

Колкото до ромите,тук имам много да говоря.Темата е прекалено обширна и не може да се обобщи.Преди често ходех в домове за сираци(излищно е да споменавам че там са предимно циганчета) и ми късаха сърцето.Те са си невинни нещастни дечица,белязани от раждането си да бъдат отхвърляни и нежелани,еми какви да станат като порастнат,щом израстват без грижи и любов...При баща ми работят няколко рома и са изключително съвестни работници.Как да кажа за живота на един обикновен ром ... Ми не мога,то свеки човек си е уникален и съответно животът му е различен.Разбира се абсолютно против съм това че си раждат по 4-5 деца и не ги гледат,а само помощи взимат.Не съм доволна,че за някои от тях всичко се прощава (неплатени сметки,незаконни къщи...).Обаче човек не си избира къде и как да се роди и малко ми е жал за тях,понеже им е лепнат етикета и са заклеймени от обществото.Да,определено много от тях си заслужават това определение и всички лоши мисли които ни минават за тях,но ... Покрай сухото гори и суровото и доста съвестни хора са отхвърлени и губят шанса си да се докажат,зашото са цигани...

Съжалявам за философските отговори,но надявам се съм отговорила на въпросите!Нещо друго? Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://harrypotterfans.yourme.net/
emma
Админче
emma


Female
Брой мнения : 1090
Age : 31
Registration date : 03.06.2007

Герой
Описание на героя ви::

Bellatrix =>Belladora =>  Бела - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bellatrix =>Belladora => Бела   Bellatrix =>Belladora =>  Бела - Page 2 Icon_minitimeПет Сеп 14 2007, 22:02

Е,добре,Белла ето едно въпросче и от мен.

Цитат :
14.ключодържателят ми (много е специален,др път ще обясня за него)


Разкажи за ключодържа,какъв е ,от кога е,на какво ти напомня,защо е толкова специален за теб и т.н.
Върнете се в началото Go down
http://abv.bg
Belladora
~~Напуснал~~
~~Напуснал~~
Belladora


Female
Брой мнения : 1101
Дом : Рейвънклоу
Галеони : 267
Registration date : 08.08.2007

Bellatrix =>Belladora =>  Бела - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bellatrix =>Belladora => Бела   Bellatrix =>Belladora =>  Бела - Page 2 Icon_minitimeПет Сеп 14 2007, 22:13

Преди няколко години бях в Швейцария по една програма за разменни начела на ученици.Аз гостувах 2 седмици на едно семейство,после дъщеря им ни гостува в Бг.И докато бях там един следобед дойдоха и техни приятели,много симпатично семейство.Говорихме си с тях,пихме кафе и после те си тръгнаха.Вечерта се върнаха специално за да ми дадът някаъв подарък,а именно въпростният ключодържател.Изключително мил жест,който много ме трогна.А самият ключодържател е умален вариант на кожена раница,кафяв с избродиран планински пейзаж и отдолу пише "Швейцария".А вътре в него съм си сложила няколко предмета,които смятам за силно къмсетлийски и талисмански - едно малко гумено сърце подарък от приятеля ми,миниатюрна златна иконка на Богородица (купена от Париж и осветена в катедралата "Нотър Дам"),камък от Кръстова Гора,един медальон,няколко намерени монетки ... Абе като цяло за мен това е най - късметлийското и талисманско нещо на цялата земя и ми е помагало в хиляди безнадеждни ситуации!
Върнете се в началото Go down
http://harrypotterfans.yourme.net/
Kameo
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Kameo


Брой мнения : 64
Age : 36
Registration date : 21.09.2007

Bellatrix =>Belladora =>  Бела - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bellatrix =>Belladora => Бела   Bellatrix =>Belladora =>  Бела - Page 2 Icon_minitimeПет Сеп 21 2007, 03:50

Едно бързо и цинично въпросче, ръководено от непреодолимо любопитство:
Защо ССС? И...ти ли си го избра или пък то те избра тебе?
Диференциални уравнения и математическа статистика толкова зле ли е колкото и звучи? Razz
Върнете се в началото Go down
http://magicacademy666.bestoforum.net/index.htm
Еквамери
Гост
Anonymous



Bellatrix =>Belladora =>  Бела - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bellatrix =>Belladora => Бела   Bellatrix =>Belladora =>  Бела - Page 2 Icon_minitimeПет Сеп 21 2007, 11:29

Кой предмет в училище ти върви?
Как може деа намразиш някой?
Върнете се в началото Go down
Belladora
~~Напуснал~~
~~Напуснал~~
Belladora


Female
Брой мнения : 1101
Дом : Рейвънклоу
Галеони : 267
Registration date : 08.08.2007

Bellatrix =>Belladora =>  Бела - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bellatrix =>Belladora => Бела   Bellatrix =>Belladora =>  Бела - Page 2 Icon_minitimeПет Сеп 21 2007, 14:06

Ами не знам защо ССС ...Аз съм дете израсло в семейството на 2-ма инжинери ... От малка ми беше интересно да обикалям с баща ми по обектите му,пък и както той казва "Айде завършвай,че ми трябва някой за черната работа" ... Някак си от самосебе си дойде!

Ам,определено е гадно!И то доста!Но няма начин,сядаш зубриш и решаваш задачи до припадък!

Вече не ходя на училище,но преди бях доста добра по математика,литература,география,философия и френска.

Мразя е прекалено силна дума.Старая се да не изпадам в крайности в чуствата си.Аз не мразя!разбира се има хора които ме дразнят,антипатични са ми и т.н.т.,но не мога да мразя!Могат да ме отвратят с постъпки,лъжи лицемерие ...
Върнете се в началото Go down
http://harrypotterfans.yourme.net/
(* NaDэ7y *)
(* SLyThErIn *)
(* SLyThErIn *)
(* NaDэ7y *)


Female
Брой мнения : 1346
Age : 29
Дом : Слидерин
Registration date : 20.06.2007

Герой
Описание на героя ви::

Bellatrix =>Belladora =>  Бела - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bellatrix =>Belladora => Бела   Bellatrix =>Belladora =>  Бела - Page 2 Icon_minitimeПет Сеп 21 2007, 14:21

ще напишеш ли топ 3 на най-приятните и най-неприятните хора във форума според теб Laughing
Върнете се в началото Go down
http://www.harrypotterfans.yourme.net
Еквамери
Гост
Anonymous



Bellatrix =>Belladora =>  Бела - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bellatrix =>Belladora => Бела   Bellatrix =>Belladora =>  Бела - Page 2 Icon_minitimeПет Сеп 21 2007, 16:20

Какво мислиш,че е най-важното качество за да ти е някой приятел?
Как ще реагираш,ако някой сега ти предложи брак?(момче имам предвид)
Върнете се в началото Go down
Made_in_paradise™
~~Директорка~~
~~Директорка~~
Made_in_paradise™


Female
Брой мнения : 1342
Age : 29
Местожителство : *where the dreams are real*
Дом : Slytherin
Registration date : 05.05.2007

Герой
Описание на героя ви::

Bellatrix =>Belladora =>  Бела - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bellatrix =>Belladora => Бела   Bellatrix =>Belladora =>  Бела - Page 2 Icon_minitimeНед Сеп 23 2007, 14:07

1.Какво ще направиш,ако си завързана за ЖП линия,а влакът идва?!?
2.Би ли сменила пола си и защо?!?
3.Какво би предпочела-да излъжеш или да премълчиш?
Върнете се в началото Go down
http://romilton.forumj.net/index.htm
Belladora
~~Напуснал~~
~~Напуснал~~
Belladora


Female
Брой мнения : 1101
Дом : Рейвънклоу
Галеони : 267
Registration date : 08.08.2007

Bellatrix =>Belladora =>  Бела - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bellatrix =>Belladora => Бела   Bellatrix =>Belladora =>  Бела - Page 2 Icon_minitimeНед Сеп 23 2007, 14:32

1.Топ 3 на потребителите:
Най-приятни:
emma,Ерис,Рина
Най-неприятни ... не знам,няма някой който да ми е неприятен.Не казвам,че всички са ми супер близки,но у всеки има нещо интересно и забавно.

2.Какво е най-важното качество за да ми е някой приятел?
Ами не знам,не мога да конкретизирам 1 нещо.Подбирам приятелите си по доста неща,като цяло характера е сложно нещо и всеки е различен.Много ценя отзивчивоста,лоялността,чесността и хумура.

3.Как ще реагирам ако някой ми предложи брак?
Аз от 1 година живея с приятеля си,така че е сме обсъждали този въпрос.Още ни е рано за женене,а и така ни е добре.Естествено,някой ден и до там ще стигнем,но не е сега момента.

4.Какво ще направиш ако си вързана за ЖП линия и влакът идва?
Ще чакам Супер Любо да дойде да ме спаси!(btw той също е от Стз)

5.Би ли си сменила пола и защо?
Никога!Аз съм си жена!

6.Какво бих предпочела,да излъжа или да премълча?
Ами много зависи от ситуацията.Едва ли бих излъгала,но не ми се вярва и да си държа устата затворена.Най-вероятно ще си кажа каквото мисля!
Върнете се в началото Go down
http://harrypotterfans.yourme.net/
Made_in_paradise™
~~Директорка~~
~~Директорка~~
Made_in_paradise™


Female
Брой мнения : 1342
Age : 29
Местожителство : *where the dreams are real*
Дом : Slytherin
Registration date : 05.05.2007

Герой
Описание на героя ви::

Bellatrix =>Belladora =>  Бела - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bellatrix =>Belladora => Бела   Bellatrix =>Belladora =>  Бела - Page 2 Icon_minitimeНед Сеп 23 2007, 14:45

Какво мислиш за противиположния пол?!?
Как би постъпила,ако гаджето ти изневери?!?
Винаги ли държиш на дадената дума?!?
Смяташ ли мечтите си за изпълними?!?
Върнете се в началото Go down
http://romilton.forumj.net/index.htm
Sponsored content





Bellatrix =>Belladora =>  Бела - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bellatrix =>Belladora => Бела   Bellatrix =>Belladora =>  Бела - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Bellatrix =>Belladora => Бела
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Crazy little thing (~BeLLaTRiX~)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Хогуортс :: Добре дошли :: Горещият стол-
Идете на: