Хогуортс
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Хогуортс

Изживейте света на магията !
 
ИндексЗбИжЗИЙГалерияТърсенеРегистрирайте сеПоследни снимкиВход

 

 Оплаквания от и за модератотите

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Belladora
~~Напуснал~~
~~Напуснал~~
Belladora


Female
Брой мнения : 1101
Дом : Рейвънклоу
Галеони : 267
Registration date : 08.08.2007

Оплаквания от и за модератотите Empty
ПисанеЗаглавие: Оплаквания от и за модератотите   Оплаквания от и за модератотите Icon_minitimeСъб Сеп 08 2007, 20:06

Тък може да се оплачете,ако смятате,че някой модеротор не си върши работата ... Или да помолите някой от модовете да направи нещо за вас!
Върнете се в началото Go down
http://harrypotterfans.yourme.net/
Belladora
~~Напуснал~~
~~Напуснал~~
Belladora


Female
Брой мнения : 1101
Дом : Рейвънклоу
Галеони : 267
Registration date : 08.08.2007

Оплаквания от и за модератотите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оплаквания от и за модератотите   Оплаквания от и за модератотите Icon_minitimeСъб Сеп 08 2007, 20:08

Имам хммм ... предложение към Хърмаяни Грейнджър!Ако искаш ... Добре би било да почистиш "Соварника" ... Като за начало можеш да заключиш некативните теми и да дадеш срок в който авторът им да поиска да ги отключиш евентуално!Ако никой не ти прати ЛС,трий!
Върнете се в началото Go down
http://harrypotterfans.yourme.net/
Гост
Гост
Anonymous



Оплаквания от и за модератотите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оплаквания от и за модератотите   Оплаквания от и за модератотите Icon_minitimeСъб Сеп 08 2007, 23:54

Искам да се оплача от Хърмаяни и h.Grenger ,че не са заредили магазините на Мракон-Али.Айде Loner че не е редовен то се вижда,но поне вие.Какво толкова има да заредите 2-3 магазина.
Говоря по точно за:
-Съсухрени глави
-Магазин за гадинки
Мисля,че ако няма да ги зареждате трябва поне да изтриете тези теми.
Върнете се в началото Go down
Belladora
~~Напуснал~~
~~Напуснал~~
Belladora


Female
Брой мнения : 1101
Дом : Рейвънклоу
Галеони : 267
Registration date : 08.08.2007

Оплаквания от и за модератотите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оплаквания от и за модератотите   Оплаквания от и за модератотите Icon_minitimeНед Сеп 16 2007, 20:14

Искам да заредите книжарницата с учебници за 2-ри курс.За да улесня модовете там,пускам и списък с нужните книги:

Класически Заклинания за 2-ри курс от Миранда Гошоук
Пътешествия с призраци от Гилдрой Локхарт
Блуждаене с бродници от Г.Локхарт
Ваканция с вещици от Г.Локхарт
Туризъм с тролове от Г.Локхарт
Екскурзии с вампири от Г.Локхарт
Скитосване с върколаци от Г.Локхарт
Излети с Йети от Г.Локхарт
Аз магьосникък от Г. Локхарт
Енциклопедия на отровните гъби

Моля да обърнете внимание и да пуснете и тези ученици за да могат 2-рокурсниците да си ги закупят.
Върнете се в началото Go down
http://harrypotterfans.yourme.net/
Belladora
~~Напуснал~~
~~Напуснал~~
Belladora


Female
Брой мнения : 1101
Дом : Рейвънклоу
Галеони : 267
Registration date : 08.08.2007

Оплаквания от и за модератотите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оплаквания от и за модератотите   Оплаквания от и за модератотите Icon_minitimeСря Сеп 26 2007, 17:00

Еми,определено искам да се оплача от модовете на Диагон-Али ... Помолих да бъдат пуснати учебниците за 2-ри курс,но никой не си свърши работата!Моля директорките да обърнат внимание!
Върнете се в началото Go down
http://harrypotterfans.yourme.net/
emma
Админче
emma


Female
Брой мнения : 1090
Age : 31
Registration date : 03.06.2007

Герой
Описание на героя ви::

Оплаквания от и за модератотите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оплаквания от и за модератотите   Оплаквания от и за модератотите Icon_minitimeСря Сеп 26 2007, 17:11

Белла,права си,но както виждам и двете не са много постояни и редовни напоседък.Няма да е удачно да има отнема точки.Ти пое улицата и съм ти благодарна за това :)
Върнете се в началото Go down
http://abv.bg
*Rikki*Chadwick*
~Учител по Отвари~
~Учител по Отвари~
*Rikki*Chadwick*


Брой мнения : 421
Registration date : 22.01.2008

Герой
Описание на героя ви::

Оплаквания от и за модератотите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оплаквания от и за модератотите   Оплаквания от и за модератотите Icon_minitimeПет Мар 14 2008, 20:11

Не мога да разбера защо Присила или Стефи е изтрила кандидатурата на лиза94?!?!Бях написала 10 реда след нейния пост .Мисля,че направих точна забележка и не мога да разбера-защо темата не е престояла поне 1-2 дни за да могат и другите да си изкажат мнението по въпроса.А и не трябва ли изтритите теми да отиват в кошчето?

*Рикки*
Върнете се в началото Go down
stefity.1
Админче
stefity.1


Female
Брой мнения : 1256
Age : 28
Местожителство : Dont know..
Дом : Хапълпаф
Галеони : Достатъчно (:
Registration date : 17.02.2008

Оплаквания от и за модератотите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оплаквания от и за модератотите   Оплаквания от и за модератотите Icon_minitimeПет Мар 14 2008, 20:59

Значи за въпросната тема, която се мъдреше сама самичка на съвсем ненужно място в кандидатури при положение, че си има тема за тази работа ли става дума? Аз видях коментара ти, написах отдолу че си съвсем права, писах лс на лиза и и казах да проверява дали има пусната тема преди да прави нова и понеже реших, че въпроса е приключен и няма смисъл темата да седи повече там понеже няма какво още да се каже, не е някакъв въпрос за обсъждане просто liza е объркала темата и написах, че темата отива в кошчето и я преместих в коша. Обаче сега като проверих я нямаше в кошчето и това ме свежда на мисълта че може някой да я е изтрил след мен или да и е написал мнението другаде и да е изтрил темата, но във всеки случай не съм била аз. Благодаря за вниманието. xax3
Върнете се в началото Go down
Heru_EldA
~~Професор по Елфология ~~
~~Професор по Елфология ~~
Heru_EldA


Female
Брой мнения : 823
Age : 30
Местожителство : Кюстендил
Дом : Домът на Смелите !!!
Галеони : Вижте трезор №121
Registration date : 25.02.2008

Оплаквания от и за модератотите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оплаквания от и за модератотите   Оплаквания от и за модератотите Icon_minitimeСъб Мар 15 2008, 03:47

stefity.1 написа:
Значи за въпросната тема, която се мъдреше сама самичка на съвсем ненужно място в кандидатури при положение, че си има тема за тази работа ли става дума? Аз видях коментара ти, написах отдолу че си съвсем права, писах лс на лиза и и казах да проверява дали има пусната тема преди да прави нова и понеже реших, че въпроса е приключен и няма смисъл темата да седи повече там понеже няма какво още да се каже, не е някакъв въпрос за обсъждане просто liza е объркала темата и написах, че темата отива в кошчето и я преместих в коша. Обаче сега като проверих я нямаше в кошчето и това ме свежда на мисълта че може някой да я е изтрил след мен или да и е написал мнението другаде и да е изтрил темата, но във всеки случай не съм била аз. Благодаря за вниманието. xax3

ми... тука в този форум при нарисувано кошче долу, означава темата да се изтрие за винаги, а там, където е хиксче, е да отиде в кошчето и... възможно грешката е твоя.
Върнете се в началото Go down
http://www.norelda.at.ua
stefity.1
Админче
stefity.1


Female
Брой мнения : 1256
Age : 28
Местожителство : Dont know..
Дом : Хапълпаф
Галеони : Достатъчно (:
Registration date : 17.02.2008

Оплаквания от и за модератотите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оплаквания от и за модератотите   Оплаквания от и за модератотите Icon_minitimeСъб Мар 15 2008, 11:12

Въвзмозно е ама аз не го изтрих а нотиснах премести Wink .
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Оплаквания от и за модератотите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Оплаквания от и за модератотите   Оплаквания от и за модератотите Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Оплаквания от и за модератотите
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Хогуортс :: Добре дошли :: Книга за похвали и оплаквания-
Идете на: