Хогуортс
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Хогуортс

Изживейте света на магията !
 
ИндексЗбИжЗИЙГалерияТърсенеРегистрирайте сеПоследни снимкиВход

 

 Вели(Velly:)

Go down 
+6
Belladora
(* NaDэ7y *)
emma
{RiRi_FoReVaR}
Хърмаяни
Made_in_paradise™
10 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
Made_in_paradise™
~~Директорка~~
~~Директорка~~
Made_in_paradise™


Female
Брой мнения : 1342
Age : 29
Местожителство : *where the dreams are real*
Дом : Slytherin
Registration date : 05.05.2007

Герой
Описание на героя ви::

Вели(Velly:) Empty
ПисанеЗаглавие: Вели(Velly:)   Вели(Velly:) Icon_minitimeПет Сеп 14 2007, 13:02

Тук задавайте въпросите си към мен :)))
Върнете се в началото Go down
http://romilton.forumj.net/index.htm
Хърмаяни
Северно сияние
Северно сияние
Хърмаяни


Female
Брой мнения : 1608
Age : 27
Местожителство : Северно сияние
Дом : Слидерин
Registration date : 21.05.2007

Вели(Velly:) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вели(Velly:)   Вели(Velly:) Icon_minitimeСъб Сеп 15 2007, 14:28

Кой ти е любимия цвят?
Обичаш ли дъжда?
Любима песен?
Коя зодия си?

Върнете се в началото Go down
http://potter-school.nice-forums.com/index.htm
{RiRi_FoReVaR}
Слидерин
Слидерин
{RiRi_FoReVaR}


Female
Брой мнения : 1272
Age : 27
Местожителство : ‘๑’wHeRe ThE DrEaMs ArE rEaL‘๑’
Дом : Слидерин
Registration date : 14.07.2007

Герой
Описание на героя ви::

Вели(Velly:) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вели(Velly:)   Вели(Velly:) Icon_minitimeСъб Сеп 15 2007, 19:02

Защо толкова време не влиза във форума?
Върнете се в началото Go down
http://www.siqn4etyyyy.piczo.com
Гост
Гост
Anonymous



Вели(Velly:) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вели(Velly:)   Вели(Velly:) Icon_minitimeСъб Сеп 15 2007, 19:55

Да,и аз искамх това да те попитам.Аз дори незнаех,че има друга админка...Как можеш да не се заинтересуваш от собствения си форум?Който всъщност е много добре устроен Wink
Върнете се в началото Go down
Еквамери
Гост
Anonymous



Вели(Velly:) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вели(Velly:)   Вели(Velly:) Icon_minitimeСъб Сеп 15 2007, 23:24

Какво е твоето мнение за държанието ти?
Заминавала ли си някъде в чужбина?Някога?
Върнете се в началото Go down
Made_in_paradise™
~~Директорка~~
~~Директорка~~
Made_in_paradise™


Female
Брой мнения : 1342
Age : 29
Местожителство : *where the dreams are real*
Дом : Slytherin
Registration date : 05.05.2007

Герой
Описание на героя ви::

Вели(Velly:) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вели(Velly:)   Вели(Velly:) Icon_minitimeПон Сеп 17 2007, 10:55

Кой ти е любимия цвят?-жълт
Обичаш ли дъжда?-Да.Обожавам го.Обичам когато вали да излеза и да се намокря хубаво.
Любима песен?Leann Rimes-Can't fight the moonlight
Коя зодия си?-Близнаци
Защо толкова време не влиза във форума?-Така,тук е мястото където да обясня.Периода,в който не влизах беше лятото.Тогава бях на село(цялото лято),след това на море,а и нямах нет.Пък и имаше друга админка.А сега ще влизам редовно...
Заминавала ли си някъде в чужбина?Някога?-Не,но много искам...

Върнете се в началото Go down
http://romilton.forumj.net/index.htm
Еквамери
Гост
Anonymous



Вели(Velly:) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вели(Velly:)   Вели(Velly:) Icon_minitimeПон Сеп 17 2007, 19:27

Velly:) написа:
Кой ти е любимия цвят?-жълт
Обичаш ли дъжда?-Да.Обожавам го.Обичам когато вали да излеза и да се намокря хубаво.
Любима песен?Leann Rimes-Can't fight the moonlight
Коя зодия си?-Близнаци
Защо толкова време не влиза във форума?-Така,тук е мястото където да обясня.Периода,в който не влизах беше лятото.Тогава бях на село(цялото лято),след това на море,а и нямах нет.Пък и имаше друга админка.А сега ще влизам редовно...
Заминавала ли си някъде в чужбина?Някога?-Не,но много искам...

Защо не отговори на въпроса ми "Какво е твоето мнение за държанието ти?" или така ти изнася? :shock: (просто питам)
Какви заимотношения си с майка ти и баща ти?
Върнете се в началото Go down
Made_in_paradise™
~~Директорка~~
~~Директорка~~
Made_in_paradise™


Female
Брой мнения : 1342
Age : 29
Местожителство : *where the dreams are real*
Дом : Slytherin
Registration date : 05.05.2007

Герой
Описание на героя ви::

Вели(Velly:) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вели(Velly:)   Вели(Velly:) Icon_minitimeПон Сеп 17 2007, 21:51

Просто съм го пропуснала...Вели(Velly:) Icon_mad
Какво е твоето мнение за държанието ти?-Знам,че не съм била редовна,но го обясних в предишния пост-нямах нет и бях на село и сега ще съм редовна.Даже не знам дали ще ме се налага още една админка...
Какви заимотношения си с майка ти и баща ти?-Много са добри.Не мога да се оплача.С тях се разбираме много добре.
Върнете се в началото Go down
http://romilton.forumj.net/index.htm
emma
Админче
emma


Female
Брой мнения : 1090
Age : 31
Registration date : 03.06.2007

Герой
Описание на героя ви::

Вели(Velly:) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вели(Velly:)   Вели(Velly:) Icon_minitimeПон Сеп 17 2007, 22:04

Цитат :
Даже не знам дали ще ме се налага още една админка...

Това означава ли ,че вече няма да съм админка :confused: Suspect :confused:
Върнете се в началото Go down
http://abv.bg
(* NaDэ7y *)
(* SLyThErIn *)
(* SLyThErIn *)
(* NaDэ7y *)


Female
Брой мнения : 1346
Age : 29
Дом : Слидерин
Registration date : 20.06.2007

Герой
Описание на героя ви::

Вели(Velly:) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вели(Velly:)   Вели(Velly:) Icon_minitimeВто Сеп 18 2007, 00:07

Velly недей да махаш емма от администраторите!!!!!!!!!!Suspect тя направи толкова много за форума, а ти най-накрая да и махнеш админските права извинявай ама е много грубо от твоя страна.......Suspect Suspect
Върнете се в началото Go down
http://www.harrypotterfans.yourme.net
Belladora
~~Напуснал~~
~~Напуснал~~
Belladora


Female
Брой мнения : 1101
Дом : Рейвънклоу
Галеони : 267
Registration date : 08.08.2007

Вели(Velly:) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вели(Velly:)   Вели(Velly:) Icon_minitimeВто Сеп 18 2007, 14:37

Ако махаш админските права на ема,махни и моите модераторски!Сори,ама никак не ми харесва идеята ти да прецакаш някой които е направил толкова много за форума!
Върнете се в началото Go down
http://harrypotterfans.yourme.net/
Еквамери
Гост
Anonymous



Вели(Velly:) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вели(Velly:)   Вели(Velly:) Icon_minitimeВто Сеп 18 2007, 17:24

Аз не питах дали си редовна и не ме интересува питах за държажанието ти?Очаквам отговор за държанието ти?
И още един въпрос:Как мислиш,че ще приемат потребителите това,че си отсъствала дълго време и сега идваш ш си правиш на важна? affraid (просто въпрос)
Още един въпрос:Кое е любимето ти животно?
Върнете се в началото Go down
Made_in_paradise™
~~Директорка~~
~~Директорка~~
Made_in_paradise™


Female
Брой мнения : 1342
Age : 29
Местожителство : *where the dreams are real*
Дом : Slytherin
Registration date : 05.05.2007

Герой
Описание на героя ви::

Вели(Velly:) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вели(Velly:)   Вели(Velly:) Icon_minitimeВто Сеп 18 2007, 18:10

Не съм казала,че ще и махна администраторските права.Просто казах,че ще съм редовна и ще си изпълнявам задълженията като администратор,а тя ще остане админ.
Как мислиш,че ще приемат потребителите това,че си отсъствала дълго време и сега идваш ш си правиш на важна?-Знам,че никой не приема това и на никой не му е лесно да свикни.Знам също така,че на повечето от вас(да не кажа всички) не ви е приятно,че аз още съм админ и че съм отсъствала дълго време и сега веднага почвам да командвам и така нататък,но както казах аз съм админ и ще продължа задълженията си по старому.
А за държанието?-Какво мисля ли?Ще се опитам да бъда обикновен потребител на форума и ще кажа,че още откакто дойдох си мисля,че съм направила кой знае какво си за форума,а аз дори не знам,че има Тримагически турнир.Все още не знам как са нещата от форума.И,че се мисля за голяма работа.Ето ти най сетне отговора.Но  това трябваа да го приемете,въпреки че съм отсъствала дълго време,аз ще продължавам с администраторските си права.
Кое е любимето ти животно?-маймуна
Върнете се в началото Go down
http://romilton.forumj.net/index.htm
(* NaDэ7y *)
(* SLyThErIn *)
(* SLyThErIn *)
(* NaDэ7y *)


Female
Брой мнения : 1346
Age : 29
Дом : Слидерин
Registration date : 20.06.2007

Герой
Описание на героя ви::

Вели(Velly:) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вели(Velly:)   Вели(Velly:) Icon_minitimeВто Сеп 18 2007, 20:47

Извинявай ама прочетох че беше написала в чата или някъде другаде че може би няма да има нужда от друг админ щом ти вече си редовна и емма попита дали и махаш правата
Върнете се в началото Go down
http://www.harrypotterfans.yourme.net
Еквамери
Гост
Anonymous



Вели(Velly:) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вели(Velly:)   Вели(Velly:) Icon_minitimeСря Сеп 19 2007, 09:37

Какво ще каже гаджето ти за това отсъстване?|Илил беше с него?
От колко време сте с него?
Какво мислиш,че намира в тебе?А ти какво намираш в него? :rabbit:
Върнете се в началото Go down
Made_in_paradise™
~~Директорка~~
~~Директорка~~
Made_in_paradise™


Female
Брой мнения : 1342
Age : 29
Местожителство : *where the dreams are real*
Дом : Slytherin
Registration date : 05.05.2007

Герой
Описание на героя ви::

Вели(Velly:) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вели(Velly:)   Вели(Velly:) Icon_minitimeСря Сеп 19 2007, 12:07

Еквамерила написа:
Какво ще каже гаджето ти за това отсъстване?|Илил беше с него?
От колко време сте с него?
Какво мислиш,че намира в тебе?А ти какво намираш в него? :rabbit:
Бях с него.От 2 месеца.Нз...той ще каже...може би един приятен и забавен човек.Същото намирам аз в него.
Върнете се в началото Go down
http://romilton.forumj.net/index.htm
Гост
Гост
Anonymous



Вели(Velly:) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вели(Velly:)   Вели(Velly:) Icon_minitimeСря Сеп 19 2007, 14:25

1.Ще те помоля да отговаряш малко по-на дълго и на широко.Аз лично мисля,че за да ходиш с някой той не трябва да е само забавен и приятен.Трябва да е много повече от това.Какво друго намираш в него?
2.Искам също да те попитам-тъй като подържам някакви връзки е Емма и знам как тя е станала админ-как така и даде правата само от едно "Може ли да стана админ?"?Защото знам ,че първо се е разпределила и вотрото нещо,което тя е направила е да ти поиска разрешение да стане админ.Как се довери на човек с 1 мнение и човеко когото не познаваш?И толкова ли си лекомислена попринцип,защото точно в случая ти след по малко от час нямаше да имаш форум ако тя беше някой хакер да речем...
Върнете се в началото Go down
Еквамери
Гост
Anonymous



Вели(Velly:) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вели(Velly:)   Вели(Velly:) Icon_minitimeСря Сеп 19 2007, 17:02

affraid Онова правило е заради мен нали?
Какво ще кажеш за любовта като цяло?И мислиш ли,че си зряла изобщо за любов?
Това,което изпитваш за теб любов или приятелство е? affraid
Върнете се в началото Go down
Made_in_paradise™
~~Директорка~~
~~Директорка~~
Made_in_paradise™


Female
Брой мнения : 1342
Age : 29
Местожителство : *where the dreams are real*
Дом : Slytherin
Registration date : 05.05.2007

Герой
Описание на героя ви::

Вели(Velly:) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вели(Velly:)   Вели(Velly:) Icon_minitimeСря Сеп 19 2007, 22:56

Rihanna написа:
1.Ще те помоля да отговаряш малко по-на дълго и на широко.Аз лично мисля,че за да ходиш с някой той не трябва да е само забавен и приятен.Трябва да е много повече от това.Какво друго намираш в него?
2.Искам също да те попитам-тъй като подържам някакви връзки е Емма и знам как тя е станала админ-как така и даде правата само от едно "Може ли да стана админ?"?Защото знам ,че първо се е разпределила и вотрото нещо,което тя е направила е да ти поиска разрешение да стане админ.Как се довери на човек с 1 мнение и човеко когото не познаваш?И толкова ли си лекомислена попринцип,защото точно в случая ти след по малко от час нямаше да имаш форум ако тя беше някой хакер да речем...
1.В него намирам любовта...той ме обича,а и аз него...тоъ откровенно ми казва чувствата си...изобщо МНОГО го харесваш като човек,знам,че винаги ще ме разбере и ще ми помогне и най-важното-че ще ме обича!!!
2.Ами да кажем,че съм лекомислена...просто обичам да рискувам...тогава нещата бяха други...форумът беше съвсем нов,нямаше потребители,аз търсех админ...и реших да рискувам.И да го беше хакнала аз нямаше да съжелявам,защото тогава не се развиваше добре и имаше едва 6 потребителя.
Върнете се в началото Go down
http://romilton.forumj.net/index.htm
Made_in_paradise™
~~Директорка~~
~~Директорка~~
Made_in_paradise™


Female
Брой мнения : 1342
Age : 29
Местожителство : *where the dreams are real*
Дом : Slytherin
Registration date : 05.05.2007

Герой
Описание на героя ви::

Вели(Velly:) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вели(Velly:)   Вели(Velly:) Icon_minitimeСря Сеп 19 2007, 23:01

Еквамерила написа:
affraid Онова правило е заради мен нали?
Какво ще кажеш за любовта като цяло?И мислиш ли,че си зряла изобщо за любов?
Това,което изпитваш за теб любов или приятелство е? affraid
1.Отчасти.
2.Любовта е нещо прекрасно...не мога да я опиша с думи.Начин да покажеш чувствата си...а дали съм зряла...честно казано не съвсем,но за любовта според мен няма възраст...ти просто се влювбаш несъзнателно...
3.Да кажем и двете...обичам го от една страна и то МНОГО,но от друга го чувствам много близък и винаги мога да споделя с него проблемите си и знам,че той ще ме изслуша...знам,че ще има кой да ме прегърне в тежък момент и да ме целуне...да ме успокои...
Върнете се в началото Go down
http://romilton.forumj.net/index.htm
Еквамери
Гост
Anonymous



Вели(Velly:) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вели(Velly:)   Вели(Velly:) Icon_minitimeСря Сеп 19 2007, 23:28

Мара подробната съм и продължавам Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
1.Защо се интересуваш само от едни потребители или просто другите са по нови и не заслужават и като цяло пишеш след точно определени хора??(поне аз така виждам и ми изглежда странно)
2.Мразиш ли някой в реалноста?И какво може да те накара да намразиш човек?
3.Щом обичаш риска значи повече печелиш или повече губиш?(според теб)
Върнете се в началото Go down
Made_in_paradise™
~~Директорка~~
~~Директорка~~
Made_in_paradise™


Female
Брой мнения : 1342
Age : 29
Местожителство : *where the dreams are real*
Дом : Slytherin
Registration date : 05.05.2007

Герой
Описание на героя ви::

Вели(Velly:) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вели(Velly:)   Вели(Velly:) Icon_minitimeЧет Сеп 20 2007, 00:25

Еквамерила написа:
Мара подробната съм и продължавам Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
1.Защо се интересуваш само от едни потребители или просто другите са по нови и не заслужават и като цяло пишеш след точно определени хора??(поне аз така виждам и ми изглежда странно)
2.Мразиш ли някой в реалноста?И какво може да те накара да намразиш човек?
3.Щом обичаш риска значи повече печелиш или повече губиш?(според теб)
1.Не се интересувам,просто не съм постоянно във форума,а влизам на моменти,а и не съм си цял ден вкъщи и не преглеждам постоянно темата.Иначе нямам предпочитания(не знам защо така изглежда)
2.Ами мразя е много силна казана дума.Мога да кажа,че един човек ми е неприятен или,че не искам да разговарям с него,но мразя е доста силно казана дума и аз не я употребявам.Не смятам,че има нещо,което да ме накара чак пък да мразя човек.
3.Ами да,така е.Обичам да рискувам,защото иначе живота не е интересен.А пък и като рискувам няма даа загубя нищо,а и не съм човек,коъто да съжелява.
Върнете се в началото Go down
http://romilton.forumj.net/index.htm
Еквамери
Гост
Anonymous



Вели(Velly:) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вели(Velly:)   Вели(Velly:) Icon_minitimeЧет Сеп 20 2007, 00:36

Често ли плачеш? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Какво правиш шзвън компютара?
Нали не се чувстваш на кръстосън разпит? Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
Made_in_paradise™
~~Директорка~~
~~Директорка~~
Made_in_paradise™


Female
Брой мнения : 1342
Age : 29
Местожителство : *where the dreams are real*
Дом : Slytherin
Registration date : 05.05.2007

Герой
Описание на героя ви::

Вели(Velly:) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вели(Velly:)   Вели(Velly:) Icon_minitimeЧет Сеп 20 2007, 00:45

Еквамерила написа:
Често ли плачеш? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Какво правиш шзвън компютара?
Нали не се чувстваш на кръстосън разпит? Laughing Laughing Laughing
Понякога,зависи за какво...Попринцип съм чувствителен човек и лесно можеш да ме разплачеш като ми кажеш обидна дума или ми пуснеш тъжно клипче или филм...
Извън компютъра...ами когато не съм на компа...съм навън или уча...излизам с приятели...попринцип колекционирам най-различни неща(салфетки,календарчета,капачки от Куинс(тия с яките пожелания),картички...)
Не...
Върнете се в началото Go down
http://romilton.forumj.net/index.htm
Еквамери
Гост
Anonymous



Вели(Velly:) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вели(Velly:)   Вели(Velly:) Icon_minitimeЧет Сеп 20 2007, 01:09

Интересно когато тръгна да създаваш форума знаеше ли колко труд отива??И дали когато го създаде осъзна,че си сгрешила?Замисляла ли си се?
Кой клас си?
От кой град си?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Вели(Velly:) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вели(Velly:)   Вели(Velly:) Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Вели(Velly:)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 8Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Хогуортс :: Добре дошли :: Горещият стол-
Идете на: