Хогуортс
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Хогуортс

Изживейте света на магията !
 
ИндексЗбИжЗИЙГалерияТърсенеРегистрирайте сеПоследни снимкиВход

 

 Хърмаяни и Рон

Go down 
+6
stefity.1
Princess_of_the_elfs...
Hermione_Weasley
Миранда Роул
nati_fenche
Ginny-Lunna Granger
10 posters
АвторСъобщение
Ginny-Lunna Granger
Лечителка
Лечителка
Ginny-Lunna Granger


Female
Брой мнения : 496
Age : 28
Местожителство : Лондон
Дом : Griffyndor
Registration date : 17.02.2008

Герой
Описание на героя ви::

Хърмаяни  и Рон Empty
ПисанеЗаглавие: Хърмаяни и Рон   Хърмаяни  и Рон Icon_minitimeВто Мар 11 2008, 16:04

Какво мислите за тях двамата?Харесвате ли ги като двойка?Мислите ли, че са подходящи един за друг?Кои са любимите ви моменти с тях двамата?

****

Според мен те двамата са си точно един за друг....Хърмаяни е много разумна, а Рон точно обратното.Точно както казват *противоположностите се привличат*.А и има такава страст между тях , постоянно са на различни мнения...О, незнам много ми харесват, много са сладки двамата... kisses baby


Последната промяна е направена от Ginny-Lunna Granger на Нед Мар 16 2008, 11:53; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
nati_fenche
Грифиндор
Грифиндор
nati_fenche


Female
Брой мнения : 453
Дом : Грифиндор
Registration date : 17.02.2008

Хърмаяни  и Рон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хърмаяни и Рон   Хърмаяни  и Рон Icon_minitimeВто Мар 11 2008, 21:20

Определено в началото на книгата мислех че Хърмаяни трябва да е с Хари, но в последствие осъзнах че Хърмаяни и Рон са точно един за друг.Любими моменти имам много, но най- вече са от 6и 7книга, също ми харесва и когато спорят а всъщност така да се каже..."прикриват обичта си един към друг"... Embarassed Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
Миранда Роул
Слидеринка
Слидеринка
Миранда Роул


Брой мнения : 10
Registration date : 24.03.2008

Хърмаяни  и Рон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хърмаяни и Рон   Хърмаяни  и Рон Icon_minitimeПон Мар 24 2008, 22:16

Те са идеалната двойка според мен!А най-любимия ми момент е в 7-мата книга, когато се целуват и , когато се карат също много ми харесва.
Върнете се в началото Go down
Hermione_Weasley
Хафълпаф
Хафълпаф
Hermione_Weasley


Брой мнения : 41
Registration date : 05.03.2008

Герой
Описание на героя ви::

Хърмаяни  и Рон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хърмаяни и Рон   Хърмаяни  и Рон Icon_minitimeЧет Мар 27 2008, 23:05

Те са страхотна двойка.Напълно подходящи са един за друг и любимият ми момет с тях е в седмата кника когато се целунаха.
Върнете се в началото Go down
Princess_of_the_elfs...
Smile in the darkness
Smile in the darkness
Princess_of_the_elfs...


Female
Брой мнения : 787
Age : 27
Местожителство : .:in your dreams:.
Дом : Рейвънклоу
Галеони : виж в трезора ми ^-^
Registration date : 03.04.2008

Герой
Описание на героя ви::

Хърмаяни  и Рон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хърмаяни и Рон   Хърмаяни  и Рон Icon_minitimeВто Апр 15 2008, 15:09

Аз никога не съм си въобразявала, че Хърмаяни ще тръгна с Хари или Крум. Просто... А и съм на друго мнение относно горната *сладка* част с целувката. На мен пък ми харесва частта в която Рон и Хари намират меча на Грифиндор и се връщат в палатката. А там Хърмаяни реагира точно обратното на това което са очаквали момчетата. Беше страхотно и ми беше мн. смешно.
Върнете се в началото Go down
stefity.1
Админче
stefity.1


Female
Брой мнения : 1256
Age : 28
Местожителство : Dont know..
Дом : Хапълпаф
Галеони : Достатъчно (:
Registration date : 17.02.2008

Хърмаяни  и Рон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хърмаяни и Рон   Хърмаяни  и Рон Icon_minitimeВто Апр 15 2008, 20:31

Много сладка двойчица.Нищо,че си представях Хърмаяни и Хари незнам не знаеш,че ще тръгнат с рон...
Върнете се в началото Go down
~Bellatrix~
Слидеринка
Слидеринка
~Bellatrix~


Female
Брой мнения : 532
Age : 28
Местожителство : Света на летящите овце ^^
Дом : Slytherin
Галеони : Достатъчни
Registration date : 27.08.2007

Герой
Описание на героя ви::

Хърмаяни  и Рон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хърмаяни и Рон   Хърмаяни  и Рон Icon_minitimeСря Апр 30 2008, 19:47

И аз като Princess_of_the_elfs... никак не мога да си представя Хърмаяни с Хари или Крум |-(
От четвъртата книга знам, че накрая ще се съберат <3 Толкова са сладки зедно, че няма накъде повече.
Обожавам момента в седмата книга, когато се целуват ^^
Ама бива ли да си кръстят децата ТОЧНО Роуз и Хюго?? Честно казано тези имена въобще не ми харесват Neutral *Е, Роуз съвсем малко, ама Хюго ми звучи като име на зло същество ^^*
Върнете се в началото Go down
http://potter-school.nice-forums.com/
Beautiful Mind
Wanted Dead or Alive
Wanted Dead or Alive



Female
Брой мнения : 2073
Age : 30
Местожителство : Somewhere over the rainbow...
Дом : Слидерин!!!
Галеони : 700
Registration date : 15.02.2008

Герой
Описание на героя ви::

Хърмаяни  и Рон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хърмаяни и Рон   Хърмаяни  и Рон Icon_minitimeЧет Май 01 2008, 20:02

Целувката наистина беше... сладка. Не беше в най-подходящия момент и не бее особено романтична, ама беше точно в стил Рон и Маяни =)
А пък имената на децата им ми звучат като извадени от някой колумбийски сапунен сериал
Върнете се в началото Go down
alex_lm
Грифиндор
Грифиндор



Female
Брой мнения : 26
Age : 28
Registration date : 25.04.2008

Хърмаяни  и Рон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хърмаяни и Рон   Хърмаяни  и Рон Icon_minitimeНед Май 04 2008, 23:54

Да, и според мен Рон и Хърмаяни са прекрасна двойка! Наистина двамата са пълна противоположност, но пък са на принципа на магнитите и електроните и протоните...И когато се карат са толкова сладки...Но наистина според мен целувката в книга 7 беше ''техният си'' миг изобщо в цялата поредица...
Рон+Хърмаяни= pfff for ever
Върнете се в началото Go down
hermione_the_best_1
~~Мъгъл~~
~~Мъгъл~~



Female
Брой мнения : 12
Age : 25
Местожителство : Поморие,България
Дом : не съм разпределена още
Галеони : 0
Registration date : 07.04.2009

Герой
Описание на героя ви::

Хърмаяни  и Рон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хърмаяни и Рон   Хърмаяни  и Рон Icon_minitimeВто Апр 07 2009, 22:49

Рон и Хърмаяни са страхотна двойка (или поне ще бъдат)...Просто и двамата си подхождат като две капки вода!
Много ги харесвам!Ще се радвам да бъдат гаджета в филма , - но още-повече в реалния живот!
Те толкова много се стараят да се харесват като двойка,но според мен се възприемат като брат и сестра!
Имам много любими моменти с тях двамата,че няма как да ги опиша всичките Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://www.kefche.com/harry_potter_kiss_123
Sponsored content





Хърмаяни  и Рон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хърмаяни и Рон   Хърмаяни  и Рон Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Хърмаяни и Рон
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Хогуортс :: Фен клубове :: Хърмаяни Грейнджър (Ема Уотсън)-
Идете на: