Хогуортс
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Хогуортс

Изживейте света на магията !
 
ИндексЗбИжЗИЙГалерияТърсенеРегистрирайте сеПоследни снимкиВход

 

 Елберет Елдън / Ellberet Elldan

Go down 
+2
Beautiful Mind
Heru_EldA
6 posters
АвторСъобщение
Heru_EldA
~~Професор по Елфология ~~
~~Професор по Елфология ~~
Heru_EldA


Female
Брой мнения : 823
Age : 30
Местожителство : Кюстендил
Дом : Домът на Смелите !!!
Галеони : Вижте трезор №121
Registration date : 25.02.2008

Елберет Елдън / Ellberet Elldan Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Елберет Елдън / Ellberet Elldan   Елберет Елдън / Ellberet Elldan Icon_minitimeЧет Мар 27 2008, 21:12

Я да се представя тук... такам. С миналата регистрация за герой използвах Джинни Уизли. (дежа вю... някога съм сънувала, че пиша това мнение. О, какво ли ми става за бога ?!) По едно време имаше поне 5 Джини-та и реших да се откажа от този герой, но все не м и стигаше време да си направя нов. Но това е РП форум и не мога да го карам само с името си. Както повечето знаят, имаето на новия ми герой е Елберет Елдън. Тя е от рода Елдън. (Elda - елф. (превод от куеня)) Кръстена е в името на Елберет Гилтониел, владетелка на Лотлориен (както знаят тези, които са чели Властелина на Пръстените на Толкин). Та... кво го пиша като съчинение ?!

Име: Елберет Елдън
Прякор: Все още няма
Възраст: 15 години
Курс: 5-ти
Дом в Хогуортс: Грифиндор
Рожденна Дата: 16.07.1992
Раса: Полу-Елф. Майка й е Елф...ъъ... Елфида, а баща й е магьосник.
Занимание на героя: Елберет много обича да чете и да се разхожда из елфическите градини в именито на родителите й. Самата тя повече счита себе си за магьосница, отколкото за Елф.
Описание на героя: На външен вид тя е много спокойно момиче. Косата й е кестенява, но в екстремни ситуации косата й може да придобие по-светъл оттенък. Тя не е метаморфаг. Елберет е слаба и с нормална височина. Има сини очи.
Характер на героя: Зад спокойния и скромния си вид Елберет крие голяма смелост, вярност и сила. Тя мрази да вика и да вдига скандали за всякакви неща. Умее да се въздържа, но ако някой истински я ядоса, никой не може да познае в нея спокойната Елберет. Обикновенно е мълчалива и предпочита са си седи скришком в някой ъгъл и да не бие на очи. Въпреки това, Елберет обича да показва на какво е способна и харесва да получава одобрение от някого.
История на героя: Елберет се е родила в Норелда. Така се нарича страната на Елфите, която управляват родителите й. Има две по-голями сестри. Едната е Джули, която е избрана за бъдеща кралица на Норелда, а другата се казва Клара. Елберет никога не се е стремила към власт и много обича сестрите си, затова тя никога не е завиждала на сестра си Джули за това, че тя е избрана за бъдфеща кралица, а не Елберет. Също така Елберет е много по-малко надарена от сестра си. Тя повече харесва Клара, защото с нея тя провежда целия ден и по-добре я познава, докато Джули си седи до водопада и си тренира способностите. Джули е прекалено затворена към останалите. Елберет много обича да чете и да открива нови неща.
Умения и таланти: Елберет е най-малко надарена от двете й сестри. Притежава една едничка способност - да чете мисли. Според Елберет, това е много по-добре от колкото да може да управлява стихиите или да притежава добри войнственни способности. С един поглед може да прецени какъв е човекът пред нея. Обикновенно тя крие това, че може да чете мисли, защото това е много рядка способност и тя не иска да изпъква сред другите. Елберет обича приключенията и страшните места. Това й доставя удоволствие, защото знае, че повечето ги е страх от такива места. Тя не умее добре да се бие и да държи лък, както повечето Елфи, защото тя не одобравя насилието. Според нея това не й е нужно, тъй като вийните преди много векове са отминали и няма да й се наложи да приема участие във война. Пък и родителите й за нищо на света не биха я пуснали. Елберет владее добре с магическата пръчка. Баща й я е научил на много магии и затова тя пристига в Хогуортс подготвена.

Снимки:

Елберет Елдън
Елберет в цял ръст. Тук е малко по-голяма.
Сестра й Джули
Сестра й Клара
Върнете се в началото Go down
http://www.norelda.at.ua
Heru_EldA
~~Професор по Елфология ~~
~~Професор по Елфология ~~
Heru_EldA


Female
Брой мнения : 823
Age : 30
Местожителство : Кюстендил
Дом : Домът на Смелите !!!
Галеони : Вижте трезор №121
Registration date : 25.02.2008

Елберет Елдън / Ellberet Elldan Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Елберет Елдън / Ellberet Elldan   Елберет Елдън / Ellberet Elldan Icon_minitimeСъб Апр 05 2008, 11:19

мм... какво ще кажете за героя ми? Май не съм се постарала много...
Върнете се в началото Go down
http://www.norelda.at.ua
Beautiful Mind
Wanted Dead or Alive
Wanted Dead or Alive



Female
Брой мнения : 2073
Age : 30
Местожителство : Somewhere over the rainbow...
Дом : Слидерин!!!
Галеони : 700
Registration date : 15.02.2008

Герой
Описание на героя ви::

Елберет Елдън / Ellberet Elldan Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Елберет Елдън / Ellberet Elldan   Елберет Елдън / Ellberet Elldan Icon_minitimeСъб Апр 05 2008, 11:26

Е, как да не си. Не мен героя много ми харесва и го одобрявам... вече, ако Стаси каже друго...
Върнете се в началото Go down
Heru_EldA
~~Професор по Елфология ~~
~~Професор по Елфология ~~
Heru_EldA


Female
Брой мнения : 823
Age : 30
Местожителство : Кюстендил
Дом : Домът на Смелите !!!
Галеони : Вижте трезор №121
Registration date : 25.02.2008

Елберет Елдън / Ellberet Elldan Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Елберет Елдън / Ellberet Elldan   Елберет Елдън / Ellberet Elldan Icon_minitimeСъб Апр 05 2008, 11:30

е глей са. Кажете наистина дали героя е добър или не. Кво като съм админ. Постарах се да го направя по-земен, но... кажете, плис. Все си мисля, че нещо не е изпипано...
Върнете се в началото Go down
http://www.norelda.at.ua
Beautiful Mind
Wanted Dead or Alive
Wanted Dead or Alive



Female
Брой мнения : 2073
Age : 30
Местожителство : Somewhere over the rainbow...
Дом : Слидерин!!!
Галеони : 700
Registration date : 15.02.2008

Герой
Описание на героя ви::

Елберет Елдън / Ellberet Elldan Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Елберет Елдън / Ellberet Elldan   Елберет Елдън / Ellberet Elldan Icon_minitimeСъб Апр 05 2008, 11:37

На мен героя много ми харесва, особено описанието на характера й. Един от малкото добри герои тук. И не ти се подмазвам, защото си админка, хах =)
Върнете се в началото Go down
Heru_EldA
~~Професор по Елфология ~~
~~Професор по Елфология ~~
Heru_EldA


Female
Брой мнения : 823
Age : 30
Местожителство : Кюстендил
Дом : Домът на Смелите !!!
Галеони : Вижте трезор №121
Registration date : 25.02.2008

Елберет Елдън / Ellberet Elldan Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Елберет Елдън / Ellberet Elldan   Елберет Елдън / Ellberet Elldan Icon_minitimeСъб Апр 05 2008, 11:40

Добре =) Тенкс. Сега вече ще мога да пиша РП във форума. :)
Върнете се в началото Go down
http://www.norelda.at.ua
Princess_of_the_elfs...
Smile in the darkness
Smile in the darkness
Princess_of_the_elfs...


Female
Брой мнения : 787
Age : 27
Местожителство : .:in your dreams:.
Дом : Рейвънклоу
Галеони : виж в трезора ми ^-^
Registration date : 03.04.2008

Герой
Описание на героя ви::

Елберет Елдън / Ellberet Elldan Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Елберет Елдън / Ellberet Elldan   Елберет Елдън / Ellberet Elldan Icon_minitimeСъб Апр 05 2008, 11:42

Може ли само да попитам нещо? Героя който ми беше първоначално( неодобрен) също беше полу-елфида. Брата на героинята ми беше годеник на принцесата на страната на елфите. Тук сестрата е направо бъдеща кралица. А родителите са крал и кралица. За мен ми казахте че това не е било за такъв форум и пр. промених си героя но пак остана елфида. Казахте че героя трябва да е по - земен. Чак когато махнах това с елфите ми одобрихте героя. Нямам нищо против Heru_EldA, даже ми харесва героя и но с моя защо стана така?
Върнете се в началото Go down
Heru_EldA
~~Професор по Елфология ~~
~~Професор по Елфология ~~
Heru_EldA


Female
Брой мнения : 823
Age : 30
Местожителство : Кюстендил
Дом : Домът на Смелите !!!
Галеони : Вижте трезор №121
Registration date : 25.02.2008

Елберет Елдън / Ellberet Elldan Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Елберет Елдън / Ellberet Elldan   Елберет Елдън / Ellberet Elldan Icon_minitimeСъб Апр 05 2008, 11:47

Ами затова сестра ми ще е бъдеща кралица на Норелда, а не аз. Пък и написах, че Елберет се счита повече за магьосник, отколкото Елф. Тя не се държи като Елфите или като принцеса. Тя е повече магьосник и не я интересуват толкова Елфите. Пък и не е претрупана със способности. Мисля, че затова е по-земен.
Върнете се в началото Go down
http://www.norelda.at.ua
Beautiful Mind
Wanted Dead or Alive
Wanted Dead or Alive



Female
Брой мнения : 2073
Age : 30
Местожителство : Somewhere over the rainbow...
Дом : Слидерин!!!
Галеони : 700
Registration date : 15.02.2008

Герой
Описание на героя ви::

Елберет Елдън / Ellberet Elldan Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Елберет Елдън / Ellberet Elldan   Елберет Елдън / Ellberet Elldan Icon_minitimeСъб Апр 05 2008, 11:51

Ами да... защото твоя герой (на принцесата на елфите) имаше твърде много способности, а нямаше почти никакво описание и описание на характера. Затова казахме малко да го допълниш и да го редактираш тук-там =)
Върнете се в началото Go down
Princess_of_the_elfs...
Smile in the darkness
Smile in the darkness
Princess_of_the_elfs...


Female
Брой мнения : 787
Age : 27
Местожителство : .:in your dreams:.
Дом : Рейвънклоу
Галеони : виж в трезора ми ^-^
Registration date : 03.04.2008

Герой
Описание на героя ви::

Елберет Елдън / Ellberet Elldan Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Елберет Елдън / Ellberet Elldan   Елберет Елдън / Ellberet Elldan Icon_minitimeСъб Апр 05 2008, 12:04

(= Smile =) написа:
Не е редно да се бъркам,но мен героя ми харесва.ОБАЧЕ,не мисля,че е за такъв форум...


(= Smile =) написа:
Ами Селенда например няма нищо общо с Хогуортс...
Принцеси на елфи,принцове...това става за друг тип фентъзи форум...но както казах,героя ми харесва...за жалост не го одобрявам аз Laughing
Както Сти каза,направи го малко по-земен Wink




Е, за мен това в прав текст означава да махна всичко елфическо. А и после махнах изобщо в кои магии съм добра тоест изобщо не съм писала дали има малко или много способности. И го допълних тук - там. Та ако приемем че добавя САМО това че съм 1/3 елфида става ли? И без това вече писах в стаята на момичетата в Рейвънклоу че съм г/д елфида.
Върнете се в началото Go down
(= Smile =)
Целувката на вятъра
Целувката на вятъра
(= Smile =)


Female
Брой мнения : 2274
Age : 29
Местожителство : In your nightmare^^
Дом : Ravenclaw
Галеони : виж в трезора ми^^
Registration date : 22.09.2007

Елберет Елдън / Ellberet Elldan Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Елберет Елдън / Ellberet Elldan   Елберет Елдън / Ellberet Elldan Icon_minitimeСъб Апр 05 2008, 12:33

уф значи аз съм виновна Neutral
Както и да е..юле мързи ме да ти чета героя Laughing
Абе сложете някви правила да се знае какво може и какво не да има в информацията за героя...
А Мъри ВСИЧКИ способности ли си си махнала?
То и аз уж владея телекинеза... Laughing
Абе няма да ви се бъркам,виждам че става по-зле отколкото по-добре...айде оправяйте се... Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
http://www.hogwartspotter.forumi.bg
Jane Undead
~~Доцент по Вълшебство~~
~~Доцент по Вълшебство~~
Jane Undead


Female
Брой мнения : 887
Местожителство : София
Дом : Домът на лудите и учените
Registration date : 07.02.2008

Герой
Описание на героя ви::

Елберет Елдън / Ellberet Elldan Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Елберет Елдън / Ellberet Elldan   Елберет Елдън / Ellberet Elldan Icon_minitimeНед Апр 06 2008, 03:48

Такаа. Бих искала да дам мнение относно героя. Като цяло е добър и доста интересен. Мисля че е подходящ, но накрая описанието става малко хаотично и куца откъм изразни средства. Май е мислен на руски или нещо такова, защото изразните средства приличат повече на руските. (т.е. разбирам те какво искаш да кажеш, но не е това начина) Може би ще е добре да си го попрегледаш и да го оправиш тук-там.
Пък и щом вече си имаме двама герои полуелфи, може би не е лошо да направиш един такъв урок по елфология. Например да обясниш защо в повечето случаи елфиди се женят за хора, а не обратното, как се приемат елфите и полуелфите в света на магьосниците и т.н.
Върнете се в началото Go down
Стаси
Луда за връзване
Луда за връзване
Стаси


Female
Брой мнения : 290
Age : 30
Registration date : 19.01.2008

Герой
Описание на героя ви::

Елберет Елдън / Ellberet Elldan Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Елберет Елдън / Ellberet Elldan   Елберет Елдън / Ellberet Elldan Icon_minitimeНед Апр 06 2008, 04:37

Та такам... И аз одобрявам героя, стига да не пишеш РП за принцеси, кралици и тн =)... А Princess_of_the_elfs... пусми си рерой, такъв какъвто искаш да е и със Сти ще ти кажем какво трябва да оправиш, за да се получи Wink... Така добре ли е?
Върнете се в началото Go down
http://bulgaria.ipbfree.com
Princess_of_the_elfs...
Smile in the darkness
Smile in the darkness
Princess_of_the_elfs...


Female
Брой мнения : 787
Age : 27
Местожителство : .:in your dreams:.
Дом : Рейвънклоу
Галеони : виж в трезора ми ^-^
Registration date : 03.04.2008

Герой
Описание на героя ви::

Елберет Елдън / Ellberet Elldan Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Елберет Елдън / Ellberet Elldan   Елберет Елдън / Ellberet Elldan Icon_minitimeНед Апр 06 2008, 09:47

готово.

Heru_EldA, героя ти е мн. як! А какъв е този език куеня? Laughing
Върнете се в началото Go down
Heru_EldA
~~Професор по Елфология ~~
~~Професор по Елфология ~~
Heru_EldA


Female
Брой мнения : 823
Age : 30
Местожителство : Кюстендил
Дом : Домът на Смелите !!!
Галеони : Вижте трезор №121
Registration date : 25.02.2008

Елберет Елдън / Ellberet Elldan Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Елберет Елдън / Ellberet Elldan   Елберет Елдън / Ellberet Elldan Icon_minitimeНед Апр 06 2008, 10:01

Такам... до Елфите и какви са те по-подробно, ще се стигне по-късно. Ако сега пусна урок за описанието на елфите, цялата програма ще се оплете. Аз трябваше да започна с това, пък почнах с исорията. Ми... не. Героя ми не е руски. Laughing И май няма нищо общо... измислих си го така, че да прилича, че е сестра на Джули, а с нея играя в друг форум. Пък и исках да е малко по-назад от нея. Куеня, това е един от многото елфически езици като синдарин и куеня са най-най-разпространените. Ника ми е на куеня. Т.е Elda (Елда) се превежда като Елф. А "heru" означава "водач, управител" Преди ника ми беше "OntA-Are". "Onta" е слънце, а "Are" означава "лъч". Демек слънчев лъч. Имам речник, обаче е руско-куеня и като имам време, ще го преведа и ще го пусна в библиотеката.
Върнете се в началото Go down
http://www.norelda.at.ua
Sponsored content





Елберет Елдън / Ellberet Elldan Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Елберет Елдън / Ellberet Elldan   Елберет Елдън / Ellberet Elldan Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Елберет Елдън / Ellberet Elldan
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Хогуортс :: Добре дошли :: Представяне-
Идете на: