Хогуортс
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Хогуортс

Изживейте света на магията !
 
ИндексЗбИжЗИЙГалерияТърсенеРегистрирайте сеПоследни снимкиВход

 

 Масата на Грифиндор

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Ginny-Lunna Granger
Лечителка
Лечителка
Ginny-Lunna Granger


Female
Брой мнения : 496
Age : 28
Местожителство : Лондон
Дом : Griffyndor
Registration date : 17.02.2008

Герой
Описание на героя ви::

Масата на Грифиндор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Грифиндор   Масата на Грифиндор - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 03 2008, 10:25

-Вие ще престанете ли само да се заяждате?-попита Джини, на която вече и беше омръзнало да ги слуша.-Ужас!Годишните изпити започват, а аз не можах да си преговоря качествено.Нямах никакво време!Покрай тези пътувания...Но все пак ще се постарая.Всъщност, наближава само изпита по Отвари и Грижа за магически създания...Ще имаме време да се приготвим.
Върнете се в началото Go down
nati_fenche
Грифиндор
Грифиндор
nati_fenche


Female
Брой мнения : 453
Дом : Грифиндор
Registration date : 17.02.2008

Масата на Грифиндор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Грифиндор   Масата на Грифиндор - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 03 2008, 10:30

-Еми, нз аз вчера докато ти беше на тренировките по куидич нали ти казах че отидох и направих този по Отвари, не мога да каже че беше много труден, а и професор Чадуик беше много добра към нас....спокойно. Иначе за Грижа за магическите създания не знам защото и мен малко ме притесняват...ти от кое се страхуваш повече?
Върнете се в началото Go down
Ginny-Lunna Granger
Лечителка
Лечителка
Ginny-Lunna Granger


Female
Брой мнения : 496
Age : 28
Местожителство : Лондон
Дом : Griffyndor
Registration date : 17.02.2008

Герой
Описание на героя ви::

Масата на Грифиндор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Грифиндор   Масата на Грифиндор - Page 2 Icon_minitimeНед Май 04 2008, 11:16

-Aми аз не посещавам часовете по Грижа за магически създания затова се страхувам повече от Отвари!Хей, гледай колко е часът трябва да тръгваме вече сме закъснели с 3 минути за часа по Отвари!-Джини се огледа панически и видя, че няма никой останал в Голямата зала.-Давай!
Двете момичета си събраха бързо нещата и се затичаха към вратата.
Върнете се в началото Go down
vilian99
~~Мъгъл~~
~~Мъгъл~~
vilian99


Male
Брой мнения : 37
Registration date : 04.11.2010

Герой
Описание на героя ви::

Масата на Грифиндор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Грифиндор   Масата на Грифиндор - Page 2 Icon_minitimeЧет Ное 04 2010, 19:19

Морсморде:Черния знак представлява череп и змия,която излиза през устата на черепа.Смъртожадните са белязани с този знак,като той е изсечен в ръцете им.По този начин те се свързват с лорда на тъмнината.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Масата на Грифиндор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Грифиндор   Масата на Грифиндор - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Масата на Грифиндор
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Хогуортс :: Хогуортс :: Голямата зала-
Идете на: